fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenę papildė 10 naujų narių

 

2021 m. vasario 8 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad 2021 m. vasario 3 d. vykusiame Rūmų Tarybos posėdyje vienbalsiai patvirtintas naujas narių sąrašas. Prie Rūmų verslo ir mokslo bendruomenės prisijungė 10 naujų įmonių ir individualią veiklą vystančių verslininkų. Rūmai šiuo metu vienija daugiau nei 550 įmonių, mokymo įstaigų, individualią veiklą vykdančių verslininkų bei kitų organizacijų.

Rūmų bendruomenę papildė UAB „SONDERUS“, kurios pagrindinė veikla – gamtos mokslų ir inžinerijos tyrimai. Įmonė kuria pažangias tėvynės saugumo (HLS) sistemas, apimančias vaizdines / šilumines kameras ir radarus, teikdama jutiklių sintezę, objektų aptikimą ir sekimą krašto ML / AI, taip pat kelis ryšio protokolus.

Kita prie narių prisijungusi šiuolaikiška bei dinamiška profesionalų komanda – UAB „BALTGURPĖ“. Pagrindinė įmonės veikla yra didmeninė prekyba įvairia pjautine mediena.

UAB „BERTA AND“ – 13 metų patirtį turinti komunikacijos įmonė, kuri gali padėti sprendžiant komunikacijos vadybos, ryšių su visuomene, korporatyvinės ar vidinės komunikacijos, rinkodaros, skaitmeninės ar tarptautinės komunikacijos klausimus. Ši įmonė gali pasigirti tokiais klientais kaip „The body shop“, „Bolt“, „Visma“, „Lietuvos žmogaus teisių centras“ ir kt.

Įregistruoti nebaigtą statybą ar pilnai priduoti namą padės savo srities profesionalai – UAB „SINERGIJOS PROJEKTAI“, pagrindinė įmonės veikla – inžinerija, namo/pastato pridavimo valstybinei teritorijų planavimo ir statybos inspekcijai, konsultacijos namų pirkėjams, namo auditas.

UAB „AKMAS“ turi 12 metų patirtį pastolių nuomos ir pardavimo srityje, užsiima didmenine Vokietijoje pagamintų profesionalių įrankių prekyba. Plėsdama veikla įmonė taip pat siūlo pastolių montavimo paslaugas.

Ilgametę redagavimo ir rašymo patirtį turinti Ilona Petrovė ruošia arba ruošė tekstus tokiems leidiniams kaip „Cikados“, „Ozonas“, vlmedicina.lt, „Restoranų verslas“, dienraštis „Vakarų ekspresas“. Taip pat bendradarbiauja su Kauno technologijų universitetu, Mokslo ir enciklopedijų leidybos centru, leidykla „Baltos lankos“, ISM leidykla, Lietuvos medicinos biblioteka ir kt.

Prie Rūmų prisijungė Viena didžiausių LED apšvietimo sprendimų vystytojų Baltijos šalyse – UAB „Baltled“. Įmonė platina savo produkciją daugiau nei 40 šalių visame pasaulyje ir gali pasigirti tokiais klientais kaip „Toyota“, „Starbucks“, „Škoda“, „Petrol“, „Mcdonald“ ir kt.

2016 m. savo veiklą pradėję UAB „BALTAS DOBILAS“ šiandien bendradarbiauja su vynuogių augintojais ir aukštos kokybės gėrimų gamintojais iš Vokietijos, Prancūzijos, Italijos, Austrijos, Ispanijos ir kitų šalių. Pagrindinė įmonės veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba, aukštos kokybės vyno ir alkoholio produktų pardavimas, platinimas restoranams, viešbučiams, parduotuvių tinklams Baltijos šalių rinkoje.

UAB „ORNITELA“ –  biologai, turintys ilgametę paukščių sekimo patirtį, dirbdami su kvalifikuotais mikroelektronikos inžinieriais, gali pasiūlyti išskirtinius sprendimus – sekimo mašinas, apimančias naujausius technologinius pasiekimus, ir pasiūlyti lengvai pritaikomus sprendimus.  Taip pat užsiima ir mažmenine prekyba.

Tarptautinėje rinkoje dirbanti UAB „RATAYA GROUP“ siekia išplėsti savo verslą, pritraukdama užsienio investuotojus į Lietuvą, investicijas paskirstydama originaliausioms idėjoms, kurios taikomos Lietuvos ekonomikos ir ateities labui.

 Į Rūmus įstojusios įmonės taip pat turi teisę prisijungti prie čia veikiančių klubų. Sparčiausiai besivystantis ir aktyviai veiklą vykdantis yra Vilniaus moterų tinklas, kur įmonių vadovės dalijasi patirtimi, kartu tobulėja ir dalyvauja tarptautiniuose projektuose.

Taip pat Rūmuose veikia eksporto klubas, kurio tikslas – stiprinti įmonių bendradarbiavimą, dalintis gerąja eksporto praktika, naujovėmis ir patirtimi, taip pat problemoms, su kuriomis susiduriama vykdant tarptautinę veiklą, spręsti. 2021 m. vasario 18 d. vyks ir steigiamasis Rūmų verslo vadovų klubo susirinkimas.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai  – tai platus Lietuvos verslo atstovų ir mokslo įstaigų tinklas bei bendruomenė. Šiandien Rūmai vienija per 550 narių – Lietuvos įmones iš įvairių verslo sektorių, taip pat universitetus, kolegijas bei kitas mokymo įstaigas.

Rūmų misija – skatinti verslo ir mokslo bendradarbiavimą, teikti verslui ir mokymo įstaigoms reikalingas paslaugas, atstovauti verslo ir mokslo įstaigų interesams valstybės ir regioninės valdžios institucijose.

Rūmai veikia pagal LR prekybos, pramonės ir amatų rūmų įstatymą.

Pasitelkdami šiuolaikinę vadybą, technologijas bei žmogiškąsias kompetencijas, Rūmai siekia tapti viena iš pažangiausių, stipriausių, lyderiaujančių verslo ir mokslo bendruomenių Lietuvoje, kurios pagrindiniai tikslai:

  • stiprinti įmonių konkurencingumą;
  • gerinti verslo aplinką;
  • burti ir stiprinti verslo bei mokslo bendruomenę;
  • kurti darnią ir harmoningą visuomenę.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis