fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai tapo „Lietuvos ryto“ projekto „Verslo genas“ partneriais

„Lietuvos ryto“ žiniasklaidos grupė jau penktus metus plėtoja puikų projektą apie jauną verslą ir juos vystančius ambicingus verslininkus, kurie Lietuvoje drąsiai įgyvendina savo sumanymus – „Verslo genas“. Jų sėkmės istorijas galima drąsiai pavadinti lietuviškuoju verslo genu. Žurnalistai rašo ir kuria video reportažus apie projekto dalyvius.

Šiemet projekto partneriu tampa Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai. Ištikimi rėmėjai, kaip ir kasmet, – Šiaulių bankas bei „Inter rao“.

„Verslo geno projektas skaičiuoja jau penktus metus. Visoje Lietuvoje ieškodami verslų taip pat dairomės į tuos, kurie gyvuoja nuo metų iki dešimties. Per penkerius metus naujienų portalo lrytas.lt žurnalistai aprašė jau kelis šimtus sėkmės istorijų. Per šį laiką šalyje atsirado ir daugybė naujų verslininkų, kiti sukaupė dar daugiau pamokų. Praėjusius ir šiuos metus paženklino ir pandemija, supurčiusi ne tik sveikatos, bet ir ekonomikos pamatus, tad jai atsilaikyti teko pritaikyti ir naujas, ir jau sukauptas žinias. Kelis būsimus mėnesius ir vėl leisimės į skirtingus Lietuvos regionus ir kalbinsime jaunuosius verslininkus. Džiugu, kad po publikacijų ir vaizdo reportažų juos aplanko dar daugiau tautiečių ir taip palaiko vietos verslus“, – sako lrytas.lt Verslo skyriaus redaktorius Vytenis Radžiūnas.

„Džiaugiamės galėdami savo ekspertine patirtimi, žiniomis ir kitomis veiklomis prisidėti prie puikaus ir jau, galime pavadinti, ilgamečio „Lietuvos ryto“ žiniasklaidos grupės projekto, skirto jaunam verslui. Viena iš Rūmų misijos krypčių – skatinti verslumą, eksportą, padėti įmonėms augti ir stiprėti, todėl, tikime, kad šis projektas – puiki galimybė jaunoms įmonėms rasti kelią į plėtrą“, - pažymi Rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius, kviesdamas verslininkus aktyviai prisijungti ir dalyvauti.

Daugiau informacijos, projekto taisyklės ir registracija - https://www.lrytas.lt/verslas/sekmes-istorijos/2021/07/01/news/neeiline-galimybe-jauniems-verslams-suteiks-isskirtine-proga-buti-matomiems-19937832/

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis