fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai su verslo delegacija vieši Niujorke

VVPAR kartu su Lietuvos verslo delegacija aplankė Enterprise Europe Network partnerius, The European-American Business Organization, kurie įsikūrę The Chrysler Building, Niujorke, www.eabo.biz.

„Vizito metu susipažinome su kitais EEN partneriais iš Europos: Lenkijos ir Nyderlandų ir naudodamiesi proga EU partnerius pakvietėme tapti koordinatoriais Rūmų organizuojamame verslo kontaktų renginyje Matchmaking for Industry 4.0 - 2022 - B2B MATCHMAKING (b2match.io), kuris įvyks spalio 20 dieną“, - sakė Deimantė Vilčinskaitė, VPPAR eksporto plėtros vadovė.

Be to, LR ambasada Vašingtone kartu su LR konsulatu Niujorke bei Litfood ir Vilniaus PPAR organizavo informacinį seminarą, partnerystės renginį „Verslo santykių tarp Lietuvos ir JAV kūrimas“.

Seminaro metu kviestiniai lektoriai - Pearl Cohen teisinkai, PLMA Asociacija / Private Label Manufacturers Association ir EEN partneriai - The European-American Business Organization, Lietuvos eksportuotojus supažindino su JAV rinkos specifika, prekinio ženklo registravimo ypatumais, dalino patarimus ir rekomendacijas atskiriems verslo sektoriams.

„Tokie renginiai – tai pirmas žingsnis Lietuvos eksportuotojams susipažinti su JAV rinkos specifika ir tendencijomis, kultūriniais skirtumais, prekių ženklinimo reikalavimais. Be to,  tai puiki galimybė iš pirmų lūpų išgirsti nemažaipatarimų, kurie ypač naudingi užmezgant naujus ryšius, žengiant į naujas rinkas“,- sakė Gintarė Didžiokaitė, viena iš verslo delegacijos dalyvių, kuri yra ir UAB „Straikas“ eksporto vadovė.

Verslo delegacija išklausė šiuos pranešimus:

Prekių ženklų teisės JAV. Apžvalga ir praktiniai patarimai

Peter Kirschenbaum – Prekių ženklo teisininkas, Pearl Cohen

Private Label JAV rinkoje apžvalga

Tom Prendergast – Tyrimų paslaugų direktorius, PLMA

PLMA Trade Show pristatymas

Sharon Davis – Verslo plėtros direktorė, PLMA

Private Label JAV rinkoje apžvalga

John Zindar – Transatlantinio verslo plėtros partneris, The European-American Business Organization

Verslo misija tęsis iki liepos 5 dienos, verslo delgacija lankysis Filadelfijoje, kur vyks „Šiaurės Amerikos – Lietuvos Verslo Forumas“.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis