fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai ragina neremti valstybių – agresorių

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, atsižvelgę į Ukrainos ambasados Lietuvoje prašymą bei Ukrainos Užsienio reikalų ministro P. Dmytro Kulebos laišką pasaulio verslo bendruomenei, smerkdami Rusijos agresiją prieš Ukrainą, ragina Rūmų narius bei visus Lietuvos verslus prisijungti prie etiškų ir socialiai atsakingų pasaulio verslų, atsisakančių savo mokesčiais finansuoti Rusijos smurtą, žudynes ir nusikaltimus žmoniškumui. 

Vakar vykusio Rūmų Tarybos posėdžio metu patvirtintas kvietimas Lietuvos verslams ne tik atsisakyti veiklos Rusijos, bet ir įvertinti vykdomus sandorius su Baltarusijos režimą remiančiais verslais.  

„Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia ginti demokratines vertybes bei reiškia aukščiausią pagarbą žmogaus teisėms ir laisvėms. Verslas visada buvo ir  bus aktyvi visuomenės dalis, todėl šiandien mes privalome būti kartu su demokratines vertybes ginančia Ukrainos tauta ir verslo partneriais. Raginame Rūmų narius ir visą Lietuvos verslą išgirsti p. Kulebos prašymą bei savo veikla prisidėti prie artėjančios Ukrainos pergalės“, - pažymi Rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius. 

Rūmai taip pat kviečia įmones, organizacijas prisidėti prie paramos Ukrainai daiktais, medicinos reikmenimis, vaistais, savo produkcija, finansine parama.  

Visas lėšos, pervestas į Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų sąskaitą (Sąskaitos numeris LT19 7044 0600 0030 8798, įmonės kodas: 110067639, paskirtis – PARAMA UKRAINAI), bus persiųstos į Ukrainos nacionalinio banko atidarytą sąskaitą arba nurodytiems konkretiems gavėjams – regioniniams Ukrainos prekybos, pramonės ir amatų rūmams.  

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis