fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai pasirašė bendradarbiavimo memorandumą su Akrono (Ohio) prekybos rūmais

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai pasirašė bendradarbiavimo memorandumą su Akrono prekybos rūmais. Šis memorandumas padės plėsti prekybinius ir ekonominius, mokslinius ir techninius ryšius tarp abiejų šalių. Vienas iš sutarties tikslų – teikti pagalbą abiejų šalių verslininkams ir mokslo organizacijoms.

„Amerika – viena iš labiausiai išsivysčiusių pasaulio šalių ekonominiu, socialiniu ir politiniu aspektais,  todėl Lietuvos verslininkams atsiveria didžiulės šios rinkos perspektyvos, ypatingai verslo ir mokslo srityje“, - sako memorandumą pasirašęs VPPAR generalinis direktorius Dr.Almantas Danilevičius.

Šalys, pasirašiusios šį memorandumą, sieks, kad bendradarbiavimas būtų plėtojamas pagal savo kompetenciją ir pagal jų vaidmenį vietos regionų ekonominiame gyvenime, siekiant veiksmingiau padėti įmonėms, organizacijoms ir įstaigoms.

„Džiugu, kad dar vienas kelias iš Amerikos tapo atviras. Akronas nėra Amerikos didmiestis, tačiau jis turi įvairaus ir įdomaus veiksmo aplink: gamybos įmonių, universitetą, kitas mokslines institucijas taip verslo ekseleratorių, kuriame jau stažavosi ne mažai lietuvaičių. Šiandien Lietuva turi visą puoštę įvairių galimybių ir pasiūlymų. Manau, kad bendrom jėgom galėsime pasiūlyti dar daugiau naujų galimybių tiek Lietuvai, tiek ir Ohio“, - sako Ingrida Bublys, Lietuvos Respublikos garbės generalinė konsulė Ohio valstijoje.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis