fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai – oficialus EREK iniciatyvos partneris

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai tapo oficialiu Europos išteklių naudojimo efektyvumo žinių centro (EREK) partneriu. EREK yra Europos Komisijos iniciatyva, kurią įgyvendina įvairių ES valstybių organizacijų konsorciumas.

Europos išteklių naudojimo efektyvumo žinių centras skirtas padėti Europos įmonėms, ypač MVĮ, taupyti energijos, medžiagų ir vandens sąnaudas.

„Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei organizacijos nariai supranta, kad efektyvus resursų panaudojimas įmonių veikloje ne tik saugo gamtos išteklius, bet ir padeda konkurencinėje kovoje,  naudojant įvairius žiedinės ekonomikos verslo modelius. Tarptautinė įvairių valstybių bei kompanijų patirtis, pavyzdžiai ir metodinė pagalba – nuo šiol nemokamai prieinama ir Lietuvos įmonėms“, - pažymi Rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius.

Tapdami EREK iniciatyvos partneriu Vilniaus Rūmai su Lietuvos verslu dalinsis tarptautiniu mastu išbandytais ir veikiančiais įrankiais, metodais, informacija, metodine medžiaga, kaip efektyviai naudoti išteklius ir gauti naudos iš žiedinės ekonomikos verslo modelių, kurie atliekas paverčia turtu.

EREK taip pat remia nacionalines, regionines ir vietos organizacijas visoje Europoje, kurios bendradarbiauja su MVĮ, siekiant pagerinti aplinkosauginį veiksmingumą ir padėtų joms efektyviai naudoti resursus.

Vilniaus rūmai ne tik teiks metodinę pagalbą savo nariams ir kitoms Lietuvos įmonėms, bet ir dalinsis savo narių gerąja praktika su užsienio kompanijomis.

Daugiau informacijos apie EREK - https://www.resourceefficient.eu

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.