fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia Verslo vadovų klubo narius į renginį PAŽINK SAVE IR SAVO KOLEGĄ PAGAL VEIDĄ, KŪNĄ, APRANGĄ

Spalio 6 d. 16 val.

Vieta: VPPAR, T. Kosciuškos g. 30, Vilnius

Maloniai kviečiame į Verslo vadovų klubo susitikimą su Žydrūnu Sadausku, žmogaus elgsenos ir charakterio prognozavimo metodikų treneriu.

Jūsų lauks 2-3 valandų unikali – praktinė programa, kurios metu vadovai praktiškai studijuoja 5 amžiaus tarpsnių evoliucijos (vaikas, paauglys, suaugęs (vyras-moteris) ir senelis/ė) refleksiją kūno konstitucijoje, veide ir aprangos pasirinkime.

Renginio metu greitai ir praktiškai išmoksite atskirti, kuris veidas ir kūnas kokias charakterio savybes atspindi, galėsite lengvai pritaikyti Veidoskaitos, Kūnoskaitos ir kitų metodikų principus derybose, personalo atrankoje ir kituose verslo aspektuose. Turėdami šias žinias įgyjate konkurencinį pranašumą!

Renginio metu dalyviai praktiškai analizuoja kolegas remdamiesi dalyvių kūno konstitucija (5 evoliucinių archetipų kūnoskaitos, veidu (Autorinė Ž. S. metodika) metodika) ir apranga (5 archetipų aprangos pasirinkimo analizavimo (Kriminalinės psichologijos metodas) metodika).

Žydrūnas Sadauskas - net 5 knygų autorius. Žydrūno knygų pagrindinės temos remiasi analitine psichologija ir bandymu sintezuoti klasikinės ir netradicinės psichologijos kryptis, kurios leidžia keisti gyvenimo kokybę esant tokiam poreikiui. Žydrūnas taip pat žinomas, kaip asmens asmeninių talentų ir charakterio prognozavimo metodikų treneris.

Žydrūno propaguojamos metodikos yra: Veidoskaita - asmens talentų ir charakterio analizavimo metodika remiantis veido bruožų dinamika. Profailingas -  užsienio spec tarnybų metodika, kuri analizuoja žmogaus kalbos, kūno kalbos ir aprangos pasirinkimo sąsajas su jo charakteriu. Kriminalinė psichologija - analizuoja ir sintezuoja daugelį skirtingų  metodikų, kurios leidžia suprasti žmogaus motyvus vienoje ar kitoje gyvenimo situacijoje.  Praktinė patirtis dirbant su minėtomis metodikos jau virš 12 metų.

Renginio kaina Klubo nariams 35 Eur, svečiams – 50 Eur.
Kviečiame registruotis iki spalio 3 d.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis