fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Vilniaus universiteto Verslo mokykla organizuoja vebinarą, kurio tema – Tvari prekyba ir įmonių socialinė atsakomybė.

Vebinaro metu laukia įdomios diskusijos ir praktiniai patarimai skatinant įmones taikyti tvarios prekybos principus bei didinti verslo socialinę atsakomybę Lietuvoje.

Kviečiame jungtis ir išgirsti praktinius pranešimus, kurių metu patirtimi dalinsis:

25 metų vadybos trenerės patirtį vadovavimo ir tiesioginių pardavimų srityje sukaupusi organizacijų ugdymo, psichologijos ekspertė, VU VM partnerystės docentė Rima Vanagė, kuri pristatys pranešimą ir kartu su seminaro dalyviais diskutuos nuo konkuravimo iki tvarių santykių versle.

Lektorė teigia, kad tvarius ryšius gali kurti ne visi, tad vebinaro metu kartu ieškos atsakymo „Kaip padėti sau ir savo verslui?“.

25 metų karjeroje vadovavęs 6 įmonėms Lietuvoje ir užsienyje, „Čili Holdings“ generalinis direktorius, VU VM lektorius Gražvydas Jukna pranešimo metu aptars tvarumo aspektus per demografiją, pristatys Lietuvos įmonių tvarumo pavyzdžius ir naudas bei „Čili Holdings“ tvarumo pavyzdį.

 

Data: lapkričio 23 d.

Laikas: 13:00-17:00 val.

Registraciją į vebinarą rasite čia

Vieta: Zoom platforma (nuorodą gausite dieną prieš vebinarą)

Po seminaro dalyviai (pasižymėję registracijos formoje) el. paštu gaus pažymėjimus.

 

Seminaras yra projekto Nr. 08.5.1-ESFA-V-423-02-0001 „Įmonių socialinės atsakomybės skatinimas“ dalis, kuris yra finansuojamas iš Europos socialinio fondo.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis