fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai bendradarbiaus su VIVA

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai bendradarbiaus  su Valstybės investicijų valdymo agentūra (VIVA), valdančia Pagalbas verslui fondą. VIVA ir Rūmų atstovai susitikimo metu aptarė Rūmams priklausančių įmonių patiriamus verslo iššūkius, jų potencialius poreikius investicijoms, susitarė dėl  bendradarbiavimo galimybių.

„Tikimės, kad bendradarbiavimas su Pagalbos verslui fondu ne tik padės Rūmų nariams daugiau sužinoti apie papildomo finansavimo galimybes, bet ir realiai padės įmonėms atverti prieigą prie apyvartinio kapitalo. Kai kurių įmonių patirtis rodo, kad Fondo investuotos ar paskolintos lėšos greit padėjo verslui atsigauti, o skolos gražintos anksčiau terminų“, - pažymėjo Rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius.

„Verslą vienijančios organizacijos atlieka  reikšmingą vaidmenį, siekiant, kad verslo bendruomenės balsas būtų vieningas ir girdimas. Aktyviai bendradarbiaujame su didžiausiomis  verslą vienijančiomis organizacijos, girdime jų narių poreikius, ieškome geriausių finansavimo sprendimų verslui. Profesionalus ir realius įmonių poreikius atliepiantis verslo finansavimo partneris, toks būsime ir visiems į mus besikreipsiantiems Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariams,“ – susitikimo metu sakė VIVA generalinis direktorius Dainius Vilčinskas.

Pasak jo, Vilniuje ir Vilniaus  regione veikiančios įmonės reikšmingai prisideda prie visos Lietuvos ekonomikos augimo, todėl ypatingai svarbu, kad informacija apie Pagalbos verslui fondo finansavimo galimybes tikslingai pasiektų visas įmones, kurios šiuo metu jaučia pandemijos iššūkius.

„Pagalbos verslui fondas skolina pandemijos iššūkius patiriančioms įmonėms ir negalinčioms rasti reikiamo finansavimo rinkoje. Įmonėms dėl skirtingų priežasčių trūksta apyvartinio kapitalo, jos turi priimti sprendimus dėl darbuotojų ir apimčių išlaikymo, investicijų tęstinumo. Fondas lėšas skolina toms įmonėms, kurios siekia kryptingai tęsti veiklą ir pasiruošti popandeminiam ciklui,“ –  Pagalbos verslui fondo galimybes pristatė D. Vilčinskas.

Susitikime dalyvavęs Rūmų Tarybos narys advokatas Arūnas Šarka sako, kad Pagalbos verslui fondas galėtų tapti svarbiu Rūmų ir Rūmų narių partneriu.

„Pagalbos verslui fondo ekspertai, tikimės, aktyviai dirbs su Rūmų bendruomene, kartu išsiaiškinsime narių poreikius, o Fondas, esant poreikiui, operatyviai įvertins verslo galimybes bei finansavimo paraiškas“, - bendradarbiavimo naudas akcentuoja p. A. Šarka.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis