fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus PPAR Verslo vadovų klubo susitikimas

VPPAR Verslo vadovų klubo nariai lankėsi Liškiavoje ir Merkinėje. VšĮ „Liškiavos kultūros centro“ gidė pristatė įdomų pažintinį turą, kuris atskleidė 17-ojo amžiaus bažnyčios grožį bei jos architektūrą, taip pat išskirtines meno vertybes. Klubo nariai turėjo unikalią galimybę apsilankyti pačioje bažnyčioje ir nusileisti į vienuolyno rūsius, kuriuose išliko XVIII a. dominikonų palaikai. Taip pat buvo pristatyta nuostabi XVII- XX a. liturginio paveldo ekspozicija, kurioje atsiskleidė šių amžių dvasingumas ir menas. Klubo nariai grožėjosi nuostabia aplinka, panoraminiais Nemuno upės vaizdais nuo Merkinės piliakalnio ir apžvalgos bokšto, ragavo Dzūkijos krašto patiekalais „Dzūkynės“ restorane Merkinėje.


„Turėjome galimybę susipažinti gražiu rezultatu, kurį gali pasiekti vieno žmogaus nuoširdus darbas. Turiu omenyje buvusį Liškiavos bažnyčios kleboną gerb. Valių Zubavičių, kuris išsaugojo, prikėlė iš griuvėsių Lietuvos paveldą – tikrąjį perlą Liškiavos Švč. Trejybės bažnyčią ir vienuolyno pastatų ansamblį. Džiaugiuosi, kad ir aš esu prie to prisidėjęs.“ – po susitikimo sakė Vytautas Vitkauskas, UAB Inta generalinis direktorius, VPPAR Tarybos ir Verslo vadovų klubo narys. Vytautas Vitkauskas prisidėjo prie bažnyčios šventoriaus sutvarkymo, kaip liudija atminimo lenta.


„Vadovams svarbu atitrūkti nuo kasdienės rutinos, praplėsti akiratį susipažįstant su mūsų krašto vertybėmis. O tai daryti žymiai smagiau kartu bendraminčiais – kolegomis ir kitais vadovais iš vadovų klubo. Mūsų bendravimas Klube neapsiriboja vien verslo temomis. Nuolatinė įtampa vadovo darbe reikalauja atsipalaiduoti. Vienas iš būdų – degustuoti meną su puikiu maistu malonioje akiai ir širdžiai aplinkoje bei kompanijoje."– po susitikimo sakė Gintaras Ciganas, AON Baltic regiono vadovas, VPPAR Tarybos ir Verslo vadovų klubo valdybos narys.


Visus narius kviečiame jungtis į Vilniaus PPAR verslo klubą, daugiau informacijos apie klubą https://www.cci.lt/rumu-klubu-veikla/

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis