fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus PPAR verslo misija į Turkiją: Izmiras ir Stambulas

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su IBWN – International Women Business Network, LR ambasada Turkijoje, Izmiro prekybos rūmais bei Enterprise Europe Network partneriais Izmire  – Egėjo jūros regiono pramonės rūmais 2023 kovo 12-16 d. organizuoja verslo misiją į Turkiją: Izmiras ir Stambulas.

 

Maloniai kviečiame dalyvauti įvairių verslo sektorių atstovus, kuriems aktuali Turkijos rinka (tiek eksportuojančias, tiek importuojančias ar verslo plėtrą planuojančias įmones, verslo asociacijas).

 

Verslo misijos programoje numatyti susitikimai su Izmiro prekybos rūmais ir EBSO - Egėjo jūros regiono pramonės rūmais, ESIAD – Egėjo pramonininkų ir verslininkų asociacija, B2B susitikimai, apsilankymas Egėjo laisvojoje zonoje bei individualūs susitikimai Stambule ir susitikimas su DEiK (the Foreign Economic Relations Board of Türkiye).

 

PLANUOJAMA PROGRAMA

Kovo 12 Skrydis Vilnius – Stambulas – Izmiras
Kovo 13 Apvalaus stalo diskusija Egėjo jūros regiono pramonės rūmuose
  Susitikimas su ESIAD – Egėjo pramonininkų ir verslininkų asociacija
Kovo 14 B2B susitikimai Izmiro prekybos rūmuose
  Apsilankymas ir susitikimai Egėjo laisvojoje zonoje https://www.esbas.com.tr/
  Vakarienė Izmire
Kovo 15 Skrydis Izmiras – Stambulas
  Individualūs susitikimai Stambule
  Susitikimas ir vakarienė su DEiK
Kovo 16 Skrydis Stambulas – Vilnius

 

Vietų skaičius ribotas. Registracija vykdoma iki vasario 28 d. užpildant anketą ir sumokėjus avansą: Registracija į verslo misiją į Turkiją. Izmiras

 

Orientacinė verslo misijos kaina ~1300 Eur. Galutinė kaina bus patikslinta, patvirtinus dalyvių skaičių ir suderinus visus susitikimus. Į kainą įskaičiuota skrydžiai Vilnius-Stambulas-Izmiras, apgyvendinimas Izmire ir viena nakvynė Stambule, pervežimai Izmire ir Stambule, dalinis maitinimas renginių metu,  b2b organizavimo išlaidos.

 

Registracijai patvirtinti, prašome apmokėti avansą 1000 Eur į Vilniaus PPAR sąskaitą skrydžio bilietų ir apgyvendinimo rezervacijoms užtikrinti.

Rekvizitai pavedimui:

Gavėjas: VILNIAUS PREKYBOS, PRAMONĖS IR AMATŲ RŪMAI
Įmonės kodas: 110067639
PVM kodas: LT100676314
Banko rekvizitai: A/s LT19 7044 0600 0030 8798, AB SEB bankas
Paskirtis: Avansinis mokėjimas už verslo misiją į Turkiją: Izmiras

 

 

Jei turite klausimų,  kreiptis į Deimantę Vilčinskaitę, Vilniaus PPAR Eksporto plėtros vadovę,  el. p.  deimante.vilcinskaite@cci.lt, tel. 8 616 79552.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis