fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus PPAR Vasaros šventė

Šie metai Vilniaus PPAR bendruomenei buvo ypač darbingi ir kupini iššūkių, tad norėdami ištarti nuoširdų „ačiū“ ištikimiausiems mūsų bendruomenės nariams bei pabendrauti neformalioje aplinkoje sukvietėme visus atsikvėpti Vasaros šventėje.
Aktyvus vienos dienos renginys vyko miško apsuptyje įsikūrusioje „Elniakampio“ sodyboje. Didelė sodybos teritorija leido organizuoti aibę skirtingų pramogų, todėl visi dalyviai atrado sau artimą veiklą. Orientacinis žygis, tinklinio varžybos, stendinis šaudymas, pirtis bei vandens pramogos – tai vos keli užsiėmimai, atspindintys bendrą ir visus sujungiančią veiklą. Aktyviausi dalyviai buvo apdovanoti puikiais prizais, o pagrindinis prizas – 1000 Eur „West Exspress“ kelionių kuponas atiteko Vaidui Vėlykiui, MB Erobotai direktoriui!
      
„Tai buvo puiki proga vėl susiburti mūsų bendruomenei, šįkart neformalioje ir šventiškoje aplinkoje. Nepaisant užimamų pareigų, atstovaujamų įmonių ar organizacijų, visi mes esame žmonės, asmenybės, tad kuo geriau pažinsime vieni kitus, kuo glaudesnius ryšius užmegsime, tuo lengviau bus ir dirbti bei spręsti kasdienines užduotis“, – pabrėžia Sigitas Leonavičius, Vilniaus PPAR prezidentas.
Dėkojame šaudymo klubui VšĮ "Gunstalk.lt" bei Elniakampio sodyba – be jūsų šventė nebūtų buvusi tokia sėkminga!
Taip pat nuoširdžiai dėkojame rėmėjams: Sip Sap, UAB „By&N“, UAB „Litbed Bedding Company“, AP galerija, DSP Plius - Darbo saugos priemonės, MB „Keep it Boutique“, Švenčionių vaistažolės, UAB „EKKO LT“, Angelų Takais / Trail of Angels, UAB „ES Trading“ ir ,žinoma, West Express už pagrindinio prizo įsteigimą.
Ačiū visiems renginio svečiams, dalinamės šventės akimirkomis!
 
 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis