fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus PPAR generalinė asamblėja

 

Ekskursija po VILNIUS TECH laboratorijas, įdomūs pranešimai ir sveikinimo kalbos, verslo problemas aktualizuojanti ir didelio žiniasklaidos dėmesio sulaukusi spaudos konferencija, geriausiųjų apdovanojimai, vedėjas Jonas Radzevičius ir net Vido Bareikio trumpas koncertas 🎊! Visa tai ir dar daugiau tilpo į svarbiausią metinį Vilniaus PPAR renginį – Generalinę asamblėją.

 

 

Susirinkusius Vilniaus PPAR narius pasveikino Vilniaus PPAR prezidentas Sigitas Leonavičius, Vilnius Tech rektorius prof. Dr. Romualdas Kliukas ir Ekonomikos ir inovacijų ministerija ministrė Aušrinė Armonaitė. Renginio metu apdovanojome ir pagerbėme labiausiai verslui 2022 m. nusipelniusius asmenis ir įmones 🏆.

 

 

Susirinkusieji turėjo galimybę paklausyti naudingų ir įdomių Lino Kojalos, Rytų Europos studijų centras / Eastern Europe Studies Centre direktoriaus, ir dr. Juozo Budinavičiaus, JAV įmonės „Microchip Technology Inc“ inžinerijos vadovo pranešimų.

 

Nors Generalinė asamblėja visad džiugus, verslo bendruomenę sutelkiantis renginys, vis dėlto, matydami, artėjančio ekonominio sunkmečio ženklus, surengėme ir 📢spaudos konferenciją, kurioje žiniasklaidai ir visuomenei pristatėme aktualiausias verslo problemas.

 

Sveikiname naujai išrinktą Vilniaus PPAR viceprezidentą Kęstutį Černecką ir tarybos narį dr. Algirdą Miškinį!

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis