fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus PPAR apsilankė Ukrainos verslininkų ir pramoninkų sąjungos viceprezidentas Serhii Prokhorov

Vilniaus PPAR apsilankęs Ukrainos verslininkų ir pramoninkų sąjungos viceprezidentas Serhii Prokhorov, padėkojęs Lietuvos vyriausybei už finansuojamą darželio ir mokyklos atkūrimą Irpenėje ir Borodiankoje, kurį koordinuoja ši sąjunga, paragino ir Lietuvos verslą bei privačius investuotojus prisidėti prie Ukrainos atkūrimo.
„Būdami viena didžiausių verslo bendruomenę vienijančių asociacijų, ir toliau raginame ir skatiname savo narius ir verslo bendruomenę prisidėti prie pagalbos Ukrainai. Kalbant apie sugriautą karo niokojamos Ukrainos infrastruktūrą, laukia milžiniškas darbas, kuriam ir toliau reikės didžiulio verslo ir visuomenės susitelkimo, ir ne tik Lietuvos, bet ir Europos, pasaulio mastu. Kviečiame įmones, kurios nori prisidėti prie Ukrainos atkūrimo, kreiptis į Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmus“, – sakė Vilniaus PPAR prezidentas Sigitas Leonavičius.
Susitikimo dalyviai – Vilniaus PPAR nariai – galėjo iš pirmų lūpų išgirsti ir sužinoti apie Ukrainos ekonominę situaciją, verslo poreikius, bendradarbiavimo galimybes. Aptarti ir Lietuvoje apsistojusių ukrainiečių įsidarbinimo aspektai.
Dėkojame visiems dalyviams ir linkime nesustoti tęsiant pagalbos Ukrainai ir bendradarbiavimo projektus. Razom do peremogi!

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis