fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus PPAR apsilankė Ukrainos ambasadorius Lietuvoje Petro Beshta

Vilniaus PPAR apsilankęs Ukrainos ambasadorius Lietuvoje Petro Beshta dėkojo Lietuvos verslui už jo paramą Ukrainai ir pasidžiaugė, kad nepaisant karo, tiek importas, tiek eksportas per pastaruosius metus šalyje augo.
„Prasidėjus Rusijos invazijai Ukrainoje, Vilniaus PPAR ir nariai teikė paramą Ukrainos verslui, draugams ir bičiuliams. Bendradarbiaujame ir toliau, ir tikimės prisidėti prie Ukrainos atstatymo“, – pristatydamas Vilniaus PPAR iniciatyvas ir bendradarbiavimą su Ukraina, sakė rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius.
Jis taip pat priminė, kad glaudžius verslo ryšius Vilniaus PPAR su Ukraina palaiko jau nuo 2014-ųjų metų. Dar prieš pandemiją buvo organizuota nemažai verslo misijų, užmegzta partnerysčių su Ukrainos regionų rūmais. Pandemijos metais vyko virtualūs seminarai ar verslo kontaktų renginiai. Artimai bendradarbiaujama tiek su Kijevo prekybos ir pramonės rūmais, tiek su Ukrainos pramonininkų ir verslininkų sąjunga. 2019 m. Kijevo, Krokuvos ir Vilniaus PPAR iniciatyva buvo įkurta tarptautinė organizacija „Kyiv Club of Partner Chambers“.
Šiuo metu į Vilniaus PPAR vykdomas projektų „EU4Business: Connecting Companies“, „Prosper BSR“ veiklas aktyviai įtraukiami ir Ukrainos verslai bei verslo paramos organizacijos. „Kaip tik praeitą savaitę įgyvendinome „EU4Business” iniciatyvą, kurios metu padėjome 7-iems kino industrijos atstovams iš Ukrainos susipažinti su kino industrijų atstovais iš Lietuvos bei kitų ES šalių ir užmegzti dešimtis vertingų kontaktų būsimiems projektams,“ – pavyzdį pateikė rūmų Eksporto plėtros vadovė Deimantė Vilčinskaitė.
Ukrainos Ambasada Lietuvoje / Посольство України в Литві siekia užmegzti kontaktus su įvairiomis institucijomis ir verslo organizacijomis. Verslo įmonės kviečiamos naudotis e-platforma NAZOVNI, kurioje pateikiami ir nuolat atnaujinami verslo pasiūlymai 👉https://nazovni.online/en

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis