fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus 700 gimtadieniui skirtas užimtumo didinimo ir moterų verslumo skatinimo renginys

 

 

Maloniai kviečiame į „Moterų verslumo dirbtuves“ 2023 m. Vasario 27 d. 10.00 - 12.00 val.

 

Vilniaus 700 gimtadieniui skirtas užimtumo didinimo ir moterų verslumo skatinimo renginys.

 

Organizatoriai: Užimtumo tarnybos prie LR SADM Vilniaus klientų aptarnavimo departamentas, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka.

Partneriai: Vilniaus verslo moterų tinklas, Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija, Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba.

Vieta: Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Gedimino pr. 51, LT-01109 Vilnius

 

Moterų verslumo dirbtuvės yra dalinimosi, įkvėpimo ir padrąsinimo renginys. Moterys yra tikslinė, specifinė grupė, kuriai reikalingos išskirtinės paramos priemonės. Būtina keisti visuomenės nuostatas ir įtvirtinti požiūrį, kad moteris yra veikli, siekianti karjeros, o šeimos ir darbo įsipareigojimai šeimoje turėtų būti pasidalinami. Renginys skirtas darbo ieškančioms arba norinčioms pakeisti veiklos sritį moterims. Kuriant ir vystant verslą daugiausia problemų kyla taikant galiojančius teisės aktus. Renginyje Valstybinės mokesčių inspekcijos, „Sodros“ atstovai suteiks informacijos apie teisingas ir efektyvias verslo kūrimo ir valdymo priemones. Verslios moterys pasidalins mintimis ir patirtimi apie verslo pradžioje reikalingą užsispyrimą, patirties kaupimo svarbą, nišas, kuriose sėkmingai vystosi moterų įkurtas verslas. Taip pat papasakos, kas paskatino bristi į verslo vandenis ir su kokiais iššūkiais tenka susidurti versle, ar nepristinga drąsos.

 

 

 

Programa:

10.00-10.10 val. Sveikinimo žodis: Užimtumo tarnybos prie LR SADM Vilniaus klientų aptarnavimo departamento atstovas; Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovas

10.10-10.40 val. Tatjana Kiričiukienė, Vilniaus AVMI Mokestinių prievolių departamento I skyriaus  vyr. specialistė, pranešimas: „Individuali veikla įsigijus verslo liudijimą ir įregistravus individualią veiklą pagal pažymą“.

10.40-11.10 val. Aleksandras Blaževičius, Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Vilniaus skyriaus vyr. specialistas, pranešimas: „Valstybinio socialinio draudimo tvarka, nurodant praktikoje taikomas vykdymo nuostatas įsigijus verslo liudijimą, verčiantis individualia veikla“.

 

11.10-11.50 val. Diskusija „Moterų patirtis. Kaip sukurti, valdyti ir auginti verslus?“ Diskusijos moderatorė dr. Birutė Miškinienė - Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentė, Vilniaus VMT narė.

Diskusijos dalyvės:

  • Irma Spudienė, UAB “DSP Plius” įmonės savininkė ir direktorė, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarybos narė, Vilniaus VMT Tarybos narė.
  • Jurga Rimkė, UAB “ Intra Vires” įmonės savininkė ir direktorė. Lietuvos verslo moterų tinklo vadovė, Vilniaus VMT narė.
  • Ingrida Zmejauskienė, UAB „Subtili erdvė“ įmonės savininkė ir direktorė, Vilniaus VMT Tarybos narė.
  • Jekaterina Sobeskienė, UAB “Laika Logistic” įmonės savininkė ir direktorė, Vilniaus VMT narė.

11.50-12.00 val. Renginio apibendrinimas. Užimtumo tarnybos prie LR SADM Vilniaus klientų aptarnavimo departamento atstovas.

 

Renginys nemokamas, įėjimas laisvas, registracijos nėra.

Kilus klausimams skambinti arba rašyti irma@dspplius.lt 8-652 77772,

arba Jurgita Bražinskienė Vilniaus klientų aptarnavimo departamento direktorė Žirmūnų g. 139, Vilnius jurgita.brazinskiene@uzt.lt +370 61425970

 

*Renginyje bus fotografuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose, ir šios nuotraukos gali būti patalpintos viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis