fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilma Eidukynaitė: „Microsoft Excel“ išmanymas dovanoja papildomo paros laiko“

 

Rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos narė, informacinių technologijų mokymų ir konsultacijų įmonės UAB „IT akademija“ direktorė Vilma Eidukynaitė surengė Rūmų darbuotojams „Microsoft Excel“ mokymus.

„Visiems nuolat skubant ir skundžiantis laiko stoka kiekviena minutė tampa brangi. Ir nors sunku patikėti, bet iš tiesų mūsų jau 15 metų vedami „Microsoft Excel“ programos mokymai turi stebuklingų galių – ne tik parodome platesnes programos galimybes, bet ir padovanojame žmonėms laiko. Juk skirtingi tyrimai rodo, kad vien žinant ir naudojant „Excel“ trumpinius kas dieną galima sutaupyti beveik 11 minučių. Nors tai atrodo nedaug, tačiau nežinant šių funkcijų per metus iššvaistomos 47 valandos“, – po seminaro sakė V. Eidukynaitė.

Vilma Eidukynaitė

 

Anot „Microsoft Excel“ profesionalės, tai yra programa, padedanti skaičius paversti tuo, kas gali duoti naudos: „Ar žinote, kad skaičiai gali pradėti kalbėti? Ir ne tik kartą per metus, kaip gyvūnai Kūčių naktį, bet nuolat. Jei norime analizuoti informaciją iš skirtingų organizacijos skyrių, dažniausiai „Excel“ yra būtent ta programa, kuri visus sujungia. Ir visai nesvarbu, ar jūs esate apskaitininkas, ar biuro administratorius“.

Seminaru „IT akademija“ norėjo atsidėkoti Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmams už penkerių metų narystę.

„Mes tikime, kad geriausia padėka yra ne žodžiai, o darbai, tad pasidalinome tuo, ką išmanome ir kas aktualu skirtingų interesų, pareigų bei profesijų žmonėms, – teigė V. Eidukynaitė. – Juk „Microsoft Excel“ supaprastina darbą, o kuo lengvesnis darbas, tuo darbuotojas laimingesnis. Skirtingi tyrimai rodo, jog laimingesni darbuotojai yra 20 proc. produktyvesni, tad tokios žinios naudingos tiek įmonei, tiek darbuotojui“.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis