fbpx

Prisijungti

Naujienos

Verslumo ir eksporto skatinimo biuras (EEPO) Ukrainoje dalijasi daugiau kaip 350 eksportuojančių Ukrainos įmonių profiliais, kurios ieško verslo partnerių užsienyje

 

Verslumo ir eksporto skatinimo biuras (EEPO) Ukrainoje dalijasi daugiau kaip 350 eksportuojančių Ukrainos įmonių profiliais, kurios ieško verslo partnerių užsienyje.Ukrainos įmonių sektoriai: maisto pramonės, baldų pramonės, drabužių ir avalynės bei mechanikos inžinerijos.

PILNAS UKRAINOS EKSPORTUOTOJŲ KATALOGAS Jei susidomėjote šiomis Ukrainos įmone ir turite papildomų klausimų, galite susisiekti tiesiogiai el. paštu: sourcing@epo.org.ua.

Verslumo ir eksporto skatinimo biuras Ukrainoje skatina Lietuvos įmones kreiptis tiesiogiai su individualiomis verslo partnerių paieškos užklausomis. Prisistatant ir pasiaiškinti, kokios paslaugos ar prekės domina Jūsų įmonė. REGISTRUOTI įmonės užklausą.

The Supply Chain Resilience (SCR) verslo partnerių paieškos platforma, kurioje jau yra daugiau kaip 700 įmonių iš 42 pasaulio šalių (įskaitant ir Ukrainos pasiūlymus). Šia iniciatyva siekiama, be kita ko, remti Ukrainos įmones ir ekonomiką, siekiant įveikti tiekimo grandinės sutrikimus, kuriuos sukėlė atvira Rusijos karinė ataka prieš Ukrainos teritoriją ir žmones. Platforma padeda įmonėms išlaikyti, pertvarkyti arba pakeisti esamas tiekimo grandines, taip pat gauti žaliavų, dalių, komponentų ir (arba) (pusgaminių) ar paslaugų, kurių joms reikia norint tęsti gamybą.

Visi SCR platformos verslo pasiūlymai ČIA.

Ukrainos įmonių, kurios tęsia darbus šalyje, istorijos:

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis