fbpx

Prisijungti

Naujienos

Verslo vadovų klubo šventinis susitikimas

Šventiškai palydėtas Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo vadovų klubo 2022 metų sezonas. Renginys vyko moderniame River Town Vilniuje, kuris įkurtas dviejų ilgamečių kolegų, pasižymi aukšta kokybe, tikslumu bei ypatingu dėmesiu detalėms. Verslo vadovų klubo nariai turėjo progą pasimėgauti specialiai šiam vakarui sudėliotu virtuvės šefo Dariaus degustacijos meniu, kurios vedėju tapo vienas iš restorano savininkų, Šarūnas. Patyręs restorano kolektyvas užtikrino, jog visos "dienos audros" liktų už restorano durų.

"Rūmų bendruomenės svarba ir reikšmė atsiskleidžia būtent per bendrumą. Šiais metais tą įrodėm visi kartu aukodami Ukrainai. Net 60 tūkstančių eurų buvo pervesta į specialiąsias Ukrainos sąskaitas. Nariai neliko abejingi ir aktyviai prisidėjo prie humanitarinės pagalbos - higienos ir medicinos prekėmis, rūbais, maistu. Rūmų narių žmogiškumas ir empatija buvo, yra ir bus demonstruojama iki pat Ukrainos pergalės", - sveikinimo žodį tarė VPAR prezidentas Sigitas Leonavičius.

Klubo valdybos vardu kalbėjo Gintaras Ciganas Jis trumpai apžvelgė praeinančių metų aktualijas, pasidžiaugė klubo narių bendryste, susiformavusiu aktyviu branduoliu. Pažymėjo, kad paskutinis šių metų verslo klubo susitikimas neturi konkrečios temos ir nėra skirtas statistikai, problemų kėlimui ar sprendimui, o labiau ramiam šventiniam pabendravimui. Kurio metu norėjo išgirsti ką kiekvienas narys gavo gero klubo veikloje ir kokių turi lūkesčių ateityje. Pažymėjo, kad ryšiai tarp žmonių stiprėja, mikroklimatas klube šiltas, draugiškas, vienijantis. Palinkėjo visiems stiprios sveikatos, artimųjų meilės ir artumos, prasmingų ir šiltų švenčių, o klubui ir ateityje puoselėti bendrystės idėjas.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis