fbpx

Prisijungti

Naujienos

Verslo vadovų klubo pusryčiai: „Kaip padėti komandai sklandžiai sugrįžti į popandeminį normalumą“

 

Data: 2021 04 21

Laikas: 8.30 val.

Vieta: Zoom platforma (atsiųsime individualiai)

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo vadovų klubas narius kviečia į „online“ verslo pusryčius su efektyvumo ir komandinės elgsenos trenere p. Liana Mogišaite. Kalbėsime „Kaip padėti komandai sklandžiai sugrįžti į popandeminį normalumą“.

Dirbame kitaip gan ilgą laiką. Tai daro įtaką asmens ir komandos naujai besiformuojantiems įpročiams ir efektyvumui. Nuo kada efektyvumas ir „toksiški“ įpročiai patiria negrįžtamus pokyčius. Ir kaip gali pagelbėti neuromokslas, kad prireikus sklandžiai suformuotume naujus asmens ir/ar komandos įpročius, o sugrįžimas į naują normalumą jis būtų kuo sklandesnis.

Liana Mogišaitė, efektyvumo ir komandinės elgsenos trenerė, „Milžinų klubas“ įkūrėja, andragogė – praktikė, „Mokymo ir ugdymo centras“ vadovė.

  • Mokymų ir individualių konsultacijų praktika užsiima nuo 2004 metų. Profesinėmis žiniomis dalinosi laidose: „Labas rytas Lietuva“, „Klauskite daktaro“, “Kultūringai su Nomeda”. Radijuje: „Žinių radijas“, „LRT“ radijas. Spaudoje: „Verslo žinios“, „15min“, „alfa.lt“. Skaitė pranešimus auditorijoms nuo 200 iki 9.500 dalyvių („No Limits“, Žalgirio arena).
  • Dirba su tokiomis įmonėmis, kaip: Vilniaus pergalė, Lidl Lietuva, Biržų duona, FL Technics, LTG Cargo (Lietuvos geležinkeliai), Swedbank, Western Union ir daugeliu kitų.

 

Programa

  • Rūmų vadovų ir Verslo vadovų klubo pirmininkės p. Vilmos Eidukynaitės sveikinimo žodis
  • Lianos Mogišaitės pristatymas „Kaip padėti komandai sklandžiai sugrįžti į popandeminį normalumą“
  • Klubo narių klausimai – atsakymai

Klubo narius maloniai kviečiame registruotis čia arba el. paštu vilnius@cci.lt

 

Artimiausi klubo renginiai:

2021 05 13 16.00 val. Vakaro renginys

2021 05 26 8.30 val. Verslo pusryčiai

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis