fbpx

Prisijungti

Naujienos

Verslo vadovų klubo nariai susitiko „Elniakampio“ sodyboje

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Verslo vadovų klubas susitiko „Elniakampio“ sodyboje, kuri yra įsikūrusi atokiame ir ramiame Nėries regioninio parko kampelyje. Renginio metu klubo nariai bendravo, sportavo, dalinosi įspūdžiais ir nuveiktais darbais.

„Metas ne pats lengviausias, ypatingai pramonei, todėl dėkoju, kad suradote laiko atvykti. Verslas privalo likti vieningas, o mes – vadovai palaikyti ne tik vieni kitus, bet  ir savo komandas. Šiandien kviečiu pabendrauti, geriau pažinti vieniems kitus, užmegzti naudingas pažintis, išbandyti save taktinėse, loginėse ir fizinėse veiklose ir naudodamasi proga padėkoti mus priėmusiam „Elniakampio“ šeimininkui, Vytautui Vitkauskui, VPPAR Tarybos nariui ir UAB „Inta“ generaliniam direktoriui, kuris mielai sutiko priimti mus čia“, -  renginio metu kalbėjo Vilma Eidukynaitė,  VPPAR Tarybos narė, Verslo vadovų klubo vadovė ir UAB „IT akademija” direktorė.

„Elniakampio“ sodybos teritorijoje yra įrengtas modernus sporto aikštynas, todėl buvo suorganizuotas tinklinio turnyras, verslininkai turėjo progą išbandyti jėgas taktinėse ir loginėse rungtyse, kurias parūpino „Barrington Events“ komanda.

Susitikimo metu bendrovės „Burbuliukas ir Co“ vadovė Inga Tribušienė pristatė savo įmonės gaminamą produkciją – šviežias salotas, kurių unikalios pakuotės dėka nereikia rūpintis nei įrankiais, nei indais.

Gintaras Ciganas, VPPAR Tarybos narys, Verslo vadovų klubo Valdybos narys ir „AON Baltic“ regiono vadovas, vaišino ant ugnies keptomis paties sumedžiotų bebrų uodegomis.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis