fbpx

Prisijungti

Naujienos

Verslo vadovų klubo nariai dalyvavo renginyje VERSLAS VERSLUI: FINANSAVIMAS. VERSLO SUTARTYS. RIZIKŲ DRAUDIMAS. KOMUNIKACIJA.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Verslo vadovų klubas organizavo renginį, kurio metu net keturi profesionalai skaitė pranešimus verslo temomis.

„Verslo vadovų klubo vienas iš tikslų dalintis patirtimi, aktualia informacija, kelti klubo narių kompetencijas. Šio susitikimo metu Klubo nariai dalinosi žiniomis ir patirtimi: išgirdome patarimų, kas svarbu žinoti sudarant, vykdant ir nutraukiant verslo sutartis, susipažinome su verslo finansavimo galimybėmis verslui, įsivertinome rizikas versle ir galimas rizikos dalybas su draudikais, sužinojome kaip teisingai komunikuoti krizinėse situacijose. Ir ateityje Klubas organizuos panašaus formato renginius VERSLAS VERSLUI“, - po renginio kalbėjo Vilma Eidukynaitė, VPPAR Tarybos narė, Verslo vadovų klubo vadovė ir UAB „IT akademija” direktorė.

 

Renginyje pranešimus skaitė:   

Laura Aldonė, VPPAR viceprezidentė, Rumunijos garbės konsulė, konsultavimo agentūros „Global World Consulting Agency“ vadovė: „Finansavimo galimybės verslui. Malta Enterprise finansavimo priemonės Lietuvos įmonėms“.

Dr. Algirdas Miškinis, „3law Miškinis ir partneriai“, advokatų profesinės bendrijos vadovaujantis partneris, advokatas, VPPAR Verslo vadovų klubo Valdybos narys: „Patarimai per 20 minučių: kas žinotina vadovui apie pagrindines rizikas sudarant, vykdant ir nutraukiant verslo sutartis“.

Gintaras Ciganas, „Aon Baltic“ Alytaus regiono vadovas, VPPAR Verslo vadovų klubo Valdybos narys, VPPAR Tarybos narys: „Vadovų civilinės atsakomybės ir kibernetinių rizikų draudimas“.

Evaldas Pocinas, media planavimo agentūros UAB „EG media“ ir reklamos agentūros UAB „SELLink“ direktorius, VPPAR Tarybos narys, LiMA (Lietuvos marketingo asociacijos) narys: „Krizinių situacijų valdymas. Komunikacijos ir reklamos virtuvė“.

 

Verslo vadovų klubo inicijuotas renginys vyko Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, Kosčiuškos g. 30, Vilniuje.

„Tokie renginiai yra labai reikalingi ir būtent gyvi, nes tik gyvos diskusijos metu žmonės geba išsiaiškinti ką vieni kitiems nori pasakyti. Raštu formuluojamos frazės dažnai turi įvairialypę prasmę ir įvyksta nesusikalbėjimai. Mano galva, breinstormai yra labai reikalingas ir labai geras dalykas“, - apie tokių renginių reikalingumą kalbėjo Vytautas Vitkauskas, UAB „Inta“ generalinis direktorius ir savininkas, VPPAR tarybos narys.

Rūmuose veikiančio Verslo vadovų klubo organizuojami renginiai yra prieinami ir ne Klubo ar Rūmų nariams. Svečio teisėmis Klubo renginyje dalyvavo Audrius Kazlauskas, Praxis Consulta, MB vadovas ir Lukrecija Musijčiukaitė, UAB „MT Baltic“ vadovė.

„Apie renginį sužinojau iš socialinių tinklų ir nusprendžiau sudalyvauti, nes temos pasirodė aktualios ir reikalingos. Labai šiltas ir jaukus renginys. Trumpi, bet labai informatyvūs pranešimai nenuvylė, o sutikti žmonės ne tik praplėtė verslo pažinčių ratą, bet ir įkvėpė naujom idėjom. Ir ateityje dalyvausiu panašiuose renginiuose“, - po renginio kalbėjo L. Musijčiukaitė.

Po renginio vyko diskusija ir bendravimas.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis