fbpx

Prisijungti

Naujienos

Verslo vadovų klubo nariai dalyvavo renginyje PAŽINK SAVE IR SAVO KOLEGĄ PAGAL VEIDĄ, KŪNĄ, APRANGĄ

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Verslo vadovų klubas organizavo susitikimą su Žydrūnu Sadausku, žmogaus elgsenos ir charakterio prognozavimo metodikų treneriu. Unikalios, beveik trijų valandos trukmės programos metu, vadovai išmoko greitai ir praktiškai atskirti  ir suprasti, kokiai archetipų evoliucijai gali priklausyti pašnekovas, kuris veidas ir kūnas kokias charakterio savybes atspindi. Renginio metu vyko praktinės užduotys ir  paskaitos dalyvių praktinis analizavimas, taikant minėtas metodikas.

„Turiu tik vieną talentą, kuris yra ir mano pagrindinė veikla ir hobis. Man visada patiko stebėti žmones ir spėlioti, kas juos verčia „tiksėti“. Vėliau išmokau tokių metodikų kaip Veidoskaita, Kūnoskaita, Profailingas, Kūno kalba, kurios stebėjimą - spėliojimą padarė tiksliu“, - kalbėjo trijų knygų apie žmogaus elgesio ir charakterio prognozavimo metodiką autorius, Ž. Sadauskas.

„Mūsų kūnas, apranga, mūsų kūno konstitucija, kūno kalba ir net šukuosena yra mūsų charakterio ir jo polinkių atspindys. Žinant ko ieškome ir kaip tai siejasi su charakteriu galima nesudėtingai prognozuoti dominuojančius žmogaus charakterio elementus. Charakteris yra raktas, kuris atsako į daugelį klausimų. Pagrindinė šių metodikų nauda - poreikio kontaktuoti su tiriamuoju subjektu nebuvimas. Tai sutaupo begalę laiko, kuris skiriamas psichologinių testų analizavimui. O kur dar subjektyvumas atsakinėjant į minėtus testus“, - apie skirtingų charakterių pažinimo naudą kalbėjo treneris.

Sekantis Verslo vadovų klubo renginys numatytas lapkričio 10 dieną.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis