fbpx

Prisijungti

Naujienos

Verslo vadovų klubo ir VPPAR Tarybos susitikime – improvizacijų sesija ir gyvos emocijos

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo vadovų klubas ir VPPAR Taryba šį ketvirtadienį pirmą kartą po karantino susitikimo pirmame gyvai vykusiame Verslo vadovų klubo ir VPPAR Tarybos narių susitikime poilsio parke „TonyResort“.

Laikantis visų saugumo reikalavimų renginyje aukščiausio lygio vadovus improvizacijos meno mokė aktorius Martynas Nedzinskas – Auksinio scenos kryžiaus laureatas (Geriausias dramos aktorius už Trepliovo vaidmenį spektaklyje „Žuvėdra“, rež. Oskaras Koršunovas (OKT Vilniaus miesto teatras), daugelio spektaklių ir kino filmų įspūdingų rolių atlikėjas.

p. M. Nedzinskas dalijosi su vadovais praktiniais patarimais, kaip veikti komandoje, kaip nesėkmes paversti pergalėmis, o klaidas – laimėjimais. Didžiulį įspūdį renginio svečiams padaręs aktorius susilaukė tik aukščiausių vertinimų iš įmonių savininkų ir vadovų.

Gyvas sutikimas po ilgos pertraukos atnešė Verslo vadovų klubo bei Tarybos nariams naujų pažinčių: metų pradžioje įsteigto klubo nariai susipažino su rūmų vadovais, tarybos nariais, o pusdienio pokalbiams buvo negana.

Svečius sveikino Rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius, Verslo vadovų klubo pirmininkė V. Eidukynaitė.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis