fbpx

Prisijungti

Naujienos

Verslo vadovų klube – susitikimas su Vilniaus m. ir Alytaus r. merais

2021 m. gegužės 14 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo vadovų klubas narius sukvietė į diskusiją su socialiniais partneriais. Vakaras buvo dedikuotas Vilniaus miesto ir Alytaus rajono apžvalgai, o su verslo ir mokslo bendruomenės nariais diskutavo merai – p. Remigijus Šimašius ir p.  Algirdas Vrubliauskas.

Savivaldos vadovai pristatė miesto ir rajono plėtros vizijas, planus ir galimybes verslui prisidėti siekiant darnios plėtros tikslų.

 

Vilniaus miesto meras p. Remigijus Šimašius

Vilniaus miesto meras p. R. Šimašius vakar visuomenei pristatęs naują projektą MIESTAS+, kuriuo bus siekiama atnaujinti gyvenamuosius Vilniaus rajonus, klubo narius supažindino su miesto tarptautiniais įvertinimais reitinguose (geros sąlygos verslui kurtis, fintech aplinka, žalias miestas ir t.t.), miesto viziją, pažymėjo socialinių partnerių bendradarbiavimo svarbą siekiant darnaus miesto vystymosi.

 

Alytaus rajono meras p. Algirdas Vrubliauskas

Alytaus rajono meras p. Algirdas Vrubliauskas, pristatydamas galimybes verslui regione, pažymėjo, kad tikisi rajono proveržio padedant neseniai sukurtai rajono verslo tarybai, akcentavo gyvenimo rajone privalumus, kuriuos ypatingai įvertino didmiesčio gyventojai pandemijos metu. Prezentaciją galite peržvelgti čia.

Sigitas Leonavičius, VPPAR prezidentas, akcentavo Vilniaus m. ir Alytaus r. vadovų dalykišką požiūrį į verslo bendruomenes ir verslą, kuris prisideda kuriant patogesnį gyvenimą visiems gyventojoms bei kvietė aktyviau naudotis Rūmų tarptautiniais kontaktais ir kanalais.

Preliminariai sutarta dėl Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarybos narių susitikimo su Alytaus r. vadovais ir verslininkais.

Renginį moderavo Verslo vadovų klubo vadovė, „IT akademija“ savininkė p. Vilma Eidukynaitė.

Vadovų klubas – šiemet įsteigtas jau trečias Rūmuose veikiantis klubas, jungiantis per 40 aukščiausio lygio vadovų ir įmonių savininkų (taip pat veikia Eksporto klubas bei Verslo moterų tinklas).

Klubo tikslas – skatinti tiek verslo, tiek ir asmeninių ryšių vystymąsi; stiprinti verslo bendruomenės etiką ir kultūrą; kelti klubo narių kompetenciją, stiprinti bendruomeniškumą; kurti malonią ir naudingą aplinką klube; dalintis aktualia ir naujausia informacija, kuri padėtų verslui vystytis greičiau; (inicijuoti ES projektų rengimą, teikimą ir įgyvendinimą verslo vadovų klubo veiklai vykdyti, viešinti ir verslo partnerystei plėtoti; inicijuoti verslo vadovų klubo tarptautinį bendradarbiavimą su panašia veikla užsiimančiais klubais užsienyje.

 

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis