fbpx

Prisijungti

Naujienos

Verslo vadovų klube – krizių komunikacijos ekspertas Andrius Baranauskas

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia Verslo vadovų klubo narius bei svečius į susitikimą su Andriumi Baranausku – komunikacijos profesionalu, sparčiai augančios reputacijos įmonės „Winning“ įkūrėju, buvusiu bendrovės TELE2 korporacinės komunikacijos direktoriumi Baltijos šalims, pelniusiu ne vieną tarptautinį apdovanojimą už krizių valdymą.

„Jei komunikacijoje buvo padaryta klaidų, pirmasis žingsnis, kurį turite žengti – pripažinti tai. Turite būti sąžiningi patys su savimi ir pripažinti, ar yra krizė, ar ji kelia grėsmę jūsų reputacijai. Viena didžiausių problemų – visi klysta, tik ne visi pripažįsta klydę. Tačiau tik pripažinę klaidą galime ją ištaisyti, ir geriausia – kuo greičiau“ – pataria Komunikacijos ekspertas Andrius Baranauskas.

Patarimų, kaip elgtis ištikus krizei, kaip jai ruoštis, kad jos sukelti padariniai būtų kuo mažesni diskutuosime Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose š.m. kovo 3 d. 15 val.

Data: 2022 03 03 / 15.00 val.

Vieta: Kosciuškos g. 30, Vilnius (IV a.)

Programa:

16.00 Pasitikimo kava ir pokalbiai.

16.15 Sveikinimo žodis/Klubo veikla

16.25 Naujų Verslo vadovų klubo narių prisistatymas

16.35 „Krizės Jūs nepaveiksite, bet save – galite. Pasirengimas krizinėms situacijoms ir jų valdymas. Praktiniai pavyzdžiai, ko nedaryti. Andrius Baranauskas,  „Winning“ CEO.

17.20 Diskusija

17.45 Tinklaveika ir sveika vakarienė.

Maloniai kviečiame Verslo vadovų klubo narius registruotis iki š.m. kovo 1 d. el. paštu vilnius@cci.lt.

Klubo narių ir klubo narių pakviestų svečių renginio įnašas – 30 €.

Įnašą prašome pervesti į Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų sąskaitą iki š.m. kovo 1 d. („Verslo vadovų klubas, 2022 03 03): Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų a/s Nr. LT19 7044 0600 0030 8798.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis