fbpx

Prisijungti

Naujienos

Verslo vadovų klube – krizių įveikimo metodikos, naujų narių ir ekonominių įvykių aptarimas

Vakar vykusiame Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo vadovų klubo narių susitikime aukščiausio lygio verslo vadovai, įmonių savininkai turėjo galimybę susipažinti su ekspertės Nerijos Solaitės, psichologės, lektorės, krizių valdymo ir meditacijų praktikės, paskaita ir praktiniais patarimais, kaip įveikti netikėtas krizes, Klubo nariai susipažino su naujais partneriais, o diskusijų metu kartu su Rūmų  Tarybos nariais aptartos Lietuvos ekonomikos aktualijos.

Renginį atidarė ir naujus narius pristatė Klubo valdybos narys, UADB „Aon Baltic“ regiono vadovas Gintaras Ciganas. Nuo vasaros prie Klubo prisijungė VPPPAR Prezidentas, UAB Traidenis vadovas Sigitas Leonavičius, Medicinos banko Vilniaus filialo direktorius Mindaugas Bičkauskas bei banko Pay Ray  Baltijos šalių verslo vadovas, Valdybos narys Paulius Jokšas (renginyje dalyvavo Pay Ray Bank vykdančioji direktorė Jurgita Blažienė).

Diskusiją su lektore moderavo dr. Algirdas Miškinis (Klubo valdybos narys, Advokatų profesinės bendrijos 3law Miškinis ir partneriai vadovaujantis partneris), o dalyviai ir praktiškai išbandė metodikas, padedančias sudėtingose situacijose.

Kaip visada Verslo vadovų klubo renginiuose aptarta ekonominė situacija, pagrindiniai šalies įvykiai ir verslo  aktualijos.

Rūmų prezidento Sigito Leonavičiaus teigimu, šiuo metu neramina valdžios galimybės tinkamai vienu metu suvaldyti tiek pandemijos, tiek imigrantų, tiek geopolitinių įtampų ar dalies gyventojų nepasitenkinimo, reiškiamo protestais, krizes.

„Pavyzdžiui, šiuo metu verslas jau balsu šaukia apie trūkstamus darbuotojus ir prašo lengvinti užsieniečių įdarbinimo sąlygas. Vietoj sprendimo tik girdime siūlymus didinti algas, neatsižvelgiant į krisiantį Lietuvos verslo konkurencingumo lygį tarptautinėje rinkoje. Verslas investuoja į darbuotojus, apmoko, tačiau darbo rinkoje įtampos didžiulės – tinkamų dirbti kandidatų tikrai trūksta“, - aktualijas įvertino S. Leonavičius.

Rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius Klubo ir Rūmų Tarybos nariams pristatė ši metų Rūmų konkurso „Geriausia įmonė“ apdovanojimų koncepcija, supažindino su svarbiausiomis Rūmų veiklomis.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai dėkoja nariams – viešbučiui „Vilnia“ už dėmesingą priėmimą.

Verslo vadovų klubas – 2021 metais Rūmuose įsteigtas klubas, jungiantis per 40 aukščiausio lygio vadovų ir įmonių savininkų.

Klubo tikslai:
skatinti tiek verslo, tiek ir asmeninių ryšių vystymąsi;
stiprinti verslo bendruomenės etiką ir kultūrą;
kelti klubo narių kompetenciją, stiprinti bendruomeniškumą;
kurti malonią ir naudingą aplinką klube;
dalintis aktualia ir naujausia informacija, kuri padėtų verslui vystytis greičiau;
inicijuoti ES projektų rengimą, teikimą ir įgyvendinimą verslo vadovų klubo veiklai vykdyti, viešinti ir verslo partnerystei plėtoti;
inicijuoti verslo vadovų klubo tarptautinį bendradarbiavimą su panašia veikla užsiimančiais klubais užsienyje.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis