fbpx

Prisijungti

Naujienos

Verslo vadovų klube aptartos kibernetinės grėsmės verslui

2021 m. kovo 19 d. Vilnius. Prieš mėnesį oficialiai įsteigtas Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo vadovų klubas vakar startavo diskusija itin aktualia šiandien tema „Kibernetinės grėsmės verslui“.

Sveikinimo žodį tarė Rūmų  prezidentas p. Sigitas Leonavičius ir klubo vadovė p. Vilma Eidukynaitė. Daugiau nei dvidešimt kompanijų vadovų susipažino su  renginio svečių – p. Mariaus Pareščiaus ir Lino Pikšrio pristatymais.

p. Pareščius – verslininkas, novatorius, IT sektoriaus ir saugumo darbo grupių Lietuvoje bei Europoje narys, konsultantas, mentorius, evangelistas. Paskutiniu metu Marius daug dirba su ekonominiais nusikaltimais Lietuvos skaitmeninėje erdvėje. Diskusijos metu p. Pareščius pasidalino savo paties patirtimi apie naujausias nusikaltimų tendencijas, vagystes bei tyrimus, papasakojo apie naujausius pavyzdžius ir būdus kaip apsaugoti savo verslą nuo kibernetinių įsilaužėlių, socialinės inžinerijos atvejų ir t.t.

p. Linas Pikšrys, Specializuotų rizikų draudimo grupės vadovas iš AON BALTIC, pristatė naujausias draudimo nuo kibernetinių rizikų tendencijas, įvardijo, kokius namų darbus parieš einant pas draudikus turi atlikti įmonės, ir kaip galima sumažinti kibernetines rizikas ar jas perkelti draudikui.

Su p. Pikšrio trumpu pristatymu kviečiame susipažinti čia.

„Dėkojame p. Mariui Pareščiui ir p. Linui Pikšriui už skirtą laiką ir pateiktą svarbią informaciją įmonių vadovams. Tikimės, kad išgirstos istorijos ir pavyzdžiai padės įmonėms apsisaugoti nuo didelių nuostolių“, - Rūmų vardu pranešėjams dėkoja gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius.

Artimiausias Verslo vadovų klubo renginys numatytas kovo 31 dieną 8.30 val. – nuotoliniai pusryčiai, kurių metu aptarsime LR Finansų ministerijos planuojamus mokesčių pokyčius. Svečiuose - LR Finansų viceministrė p. Rūta Bilkštytė.

 

Renginio akimirkos nuotraukų galerijoje:

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis