fbpx

Prisijungti

Naujienos

Verslo vadovų klubas: Psichologinės krizės vadovo gyvenime. Kaip jas teisingai suvaldyti.

 

Neišvengiamo dalyko, tokio kaip mirtis, atėjimo, sustabdyti negalime. Tačiau visus kitus mus liečiančius įvykius gyvenime galime ir privalome įtakoti. Todėl būtina žinoti, kaip teisingai elgtis jei netikėtai užklupo sudėtinga gyvenimo krizė. Ką daryti, kai staiga iš pamatų ima klibėti susikurtas patogus ir saugus pasaulis, kai iškyla grėsmė asmeniniam saugumui, šeimos išlaikymui ir visuomenėje gerbiamo vadovo dalykinei reputacijai? Kaip teisingai elgtis ir jaustis vadovui, kai už jo užsiveria laisvės atėmimo įstaigos vartai ir asmuo patenka į rūsčią kalėjimo aplinką? Seminaras bus apie tai. Šia tema kalbėsimės apie 1 valandą, bet ir per šį trumpą laiką sužinosite naujų dalykų, kuriais dalintis žmonės neskuba.

Kviesime panagrinėti, kas yra psichologinė krizė, kokie yra jos įspėjamieji ženklai, rūšys, atsiradimo priežastys ir pasireiškimo lygiai. Atrasime įveikimo ir neįveikimo požymius.

Renginio programa:

  • 16.00-16.30 – dr. Algirdas Miškinis
  • 16.30-17.30 – Nerija Solaitė
  • 17.30-18.30 – vakarienė, neformalus bendravimas, dalyvaujant Rūmų Tarybos nariams

Dr. Algirdas Miškinis, Verslo vadovų klubo valdybos narys, advokatas, daugiau nei 20 metų veda mokymus įvairaus lygio vadovams apie vadovo atsakomybės rūšis ir ribas, konsultuoja vadovus teisinės ir organizacinės rizikų prevencijos, rizikų  identifikavimo ir išvengimo klausimais.

Nerija Solaitė, psichologė, lektorė, krizių valdymo ir meditacijų praktikė (daugiau nei 25-eri metai, tame tarpe 10 metų Ekvadore). Šiuo metu dirba psichologe laisvės atėmimo įstaigų sistemoje, krizių įveikos komandoje. Taip pat veda savipagalbos grupes fizinį ir psichologinį smurtą patyrusiems asmenims. Šalia tradicinės psichologijos gilinosi į daugybę dvasinių, terapinių praktikų,

Maloniai kviečiame registruotis jau šiandien!

Registracija vykdoma e. paštu: darius.buta@cci.lt bei sumokant įnašą:
(Verslo vadovų klubo nariams – 30 €, svečiui, pakviestam klubo nario, - 45 €)

AB SEB bankas,  sąskaitos Nr. LT19 7044 0600 0030 8798, Banko kodas – 70440

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis