fbpx

Prisijungti

Naujienos

Verslo pusryčiuose su „Mandatum Life“ – apie investicijas

 

Rūmų narė bendrovė „Mandatum Life“, teikianti finansines paslaugas, pakvietė kitus Rūmų narius į verslo pusryčius, kurių tema: „Ekonominių bei politinių veiksnių reikšmė investicijose. Ar dabar tinkamas laikas investuoti?“

Bendrovės Investavimų skyriaus pardavimų vadovas Julius Poliakas papasakojo apie Kinijos, JAV ir Europos rinkas, atskleidė silpnąsias ir stipriąsias jų puses, kalbėjo apie rinkų neapibrėžtumą (angl. „Uncertainty“), riziką, volatilumą (angl. „Volatility“) ir kitus susijusius dalykus.

„Kai manęs klausia, ar dabar tinkamas laikas investuoti, sakau, jog svarbiausia neprisiimti didelės rizikos ir neinvestuoti viena kryptimi. Tarkim, JAV rinka auga ir žmogus investuoja visas lėšas tik į ją, taigi jis prisiima ypač didelę riziką. Norintiems nepatirti didelių nuostolių visada patariu išskirstyti pinigus po įvairiausias turto klases, taip pat geografiškai į skirtingas rinkas, investuoti į obligacijas ir pan. Pati didžiausia rizika ne prarasti pinigus krizės laikotarpiu, o nebūti rinkoje tuo metu, kai ji atšoka, tuomet svarbiausia suvaldyti savo investicijų portfelį ir patirti mažiausiai nuostolių“, – sakė J. Poliakas.

Po pristatymo dalyviai diskutavo apie investavimą į auksą ir bitkoinus, investicines draudimo sutartis ir mokesčių lengvatas, kitokius darbuotojų skatinimo ir motyvavimo būdus, įmonėms tinkančias investavimo strategijas.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis