fbpx

Prisijungti

Naujienos

Verslo moterų tinklo vasaros susitikimas

 

Prie Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų veikiantis Verslo moterų tinklas (VMT) surengė paskutinį šią vasarą susitikimą. Į renginį Vilniaus universiteto Kairėnų botanikos sode susirinko 50 verslininkių – sostinės, Kauno ir Panevėžio VMT narių bei viešnių.

„Verslo moterų tinklas man yra vienas netikėčiausių ir nuolat džiuginančių pastarųjų metų atradimų. Verslių moterų energija, noras dalintis ir tarpusavio palaikymas – tai jėga, kuri įkvepia ir gali nuversti kalnus. Labai džiaugiuosi būdama jos dalimi“, – po Vilniaus rūmų Verslo moterų tinklo pirmojo pusmečio veiklos pristatymo sakė jo prezidentė ir UAB „Intra Vires“ vadovė Jurga Rimkė.

Vilniaus verslo moterų tinklo prezidentė J. Rimkė (dešinėje) ir viceprezidentė I. Spudienė

Vėliau kiekviena renginio dalyvė turėjo progos pristatyti savo įmonių veiklą, rasti naujų kontaktų ir partnerių, aptarti bendrus projektus.

Didelio susidomėjimo sulaukė ir daug teigiamų emocijų sukėlė edukacinė šio renginio dalis – Lina Liubertaitė („Geltonas karutis“) supažindino su augalų spalvų derinimu ir papasakojo, kaip išvengti spalvų chaoso gėlyne, balkone ar savo namų aplinkoje.

Dešinėje: L. Liubartaitė (Geltonas karutis)

Pasinaudodamos gautomis teorinėmis žiniomis ir pritaikydamos spalvų rato sistemą verslininkės čia pat dėliojo įvairias kompozicijas iš „Olisetos augalų“. Po to renginio dalyvės turėjo progos apžiūrėti Kairėnų botanikos sodo augalų kolekcijas.

 

„Neįtikėtina viešnių gausa šiandien, ačiū visoms, kad domitės mūsų veikla. Kitų skyrių narėms dėkojame už palaikymą ir vieningumą! Ačiū dalyvėms už gerą nuotaiką, naudingas pažintis, teigiamas emocijas, o restoranui „Maisto imperija“ – už puikias vaišes. Rugpjūtį atostogausime, lauksime jūsų renginiuose rugsėjį“, – atsisveikino šio renginio moderatorė, Vilniaus VMT viceprezidentė ir UAB „DSP Plius“ vadovė Irma Spudienė.

 

Artimiausi Verslo moterų tinklo renginiai:

  • rugsėjo 8 d. Vilniaus verslo moterų tinklas organizuoja socialinį renginį su Valakupių reabilitacijos centru;
  • rugsėjo 18 d. visos Lietuvos VMT narės rinksis į metinį renginį Vilniuje „Valdovių pašnekesiai“.

Naujienas galite sekti Vilniaus verslo moterų tinklo „Facebook“ paskyroje.

 

Primename, kad liepos 29 d. vyks Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinė asamblėja, kurioje, be kitų sprendžiamų klausimų, bus renkamas 1 viceprezidentas ir 2 tarybos nariai. J. Rimkė pretenduoja tapti viceprezidente, o I. Spudienė – tarybos nare. Kviečiame palaikyti kandidates!

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis