fbpx

Prisijungti

Naujienos

Verslo moterų tinklas atgaivino senas tradicijas

Po trijų mėnesių pertraukos Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo moterų tinklas pratęsė verslo pusryčių tradiciją ir gyvai susitiko Vilniaus universiteto botanikos sode esančiame restorane „Maisto imperija“. Jas aplankė kitų – Kauno ir Panevėžio – regionų atstovės bei gausus būrys viešnių, galbūt netrukus įsiliesiančių į verslių moterų gretas.

„Ką reiškia ilgai nesimatyti! Žinoma, mes nenustojome bendrauti internetu, bet susitikti gyvai – kitas reikalas! Buvo puikus laikas, gera nuotaika, daug pozityvios energijos, šmaikščių prisistatymų. Pasipasakojome, kaip išgyvenome karantino laikotarpį, kokie iššūkiai buvo ir kaip su jais susitvarkėme, kaip palaikėme viena kitą ir kas laukia ateityje. Po šiandienos susitikimo norisi tikėti, kad jei moterys – tokios pozityvios ir viena kitą palaikančios, vadinasi, viskas bus gerai, mes nuversime kalnus, įveiksime ne vieną krizę. Asmeniškai aš noriu padėkoti ne tik Vilniaus, bet ir kitų regionų VMT narėms ir ypač Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmams už palaikymą sunkiu metu, tai suteikė jėgų atsitiesti“, – sakė verslo pusryčius suorganizavusi Vilniaus VMT tarybos viceprezidentė, UAB „DSP Plius vadovė ir įkūrėja Irma Spudienė.

Artimiausias Vilniaus moterų tinklo renginys – jau birželio 4 d. 14 val. vyks nuotolinis susitikimas „Socialinio poveikio investicijos“. Jame kviečiami dalyvauti visų regionų VMT ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai nariai.

Pranešėja – Neringa Morkvėnienė, LR Finansų ministerijos Finansinių priemonių skyriaus vyriausioji specialistė, kuri papasakos, kas yra socialinio poveikio investicijos, kodėl mums turėtų rūpėti socialinis poveikis, kodėl būtent dabar ir kokia (socialinio) poveikio investicijų nauda, bei atsakys į visus rūpimus klausimus.

Nemokamas renginys vyks nuotoliniu būdu (ZOOM platforma). Prisijungti galite čia:
https://bit.ly/3gnTLCu (Meeting ID: 923 3571 2202. Password: SIB)

Renginio trukmė: 1 val.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis