fbpx

Prisijungti

Naujienos

Verslo misijos – sėkmės istorija Rūmų nariams

Gauname labai daug pozityvių atsiliepimų iš Rūmų narių dalyvavusių įvairiuose renginiuose ir verslo misijose. Nusprendėme šiomis sėkmės istorijomis pasidalinti ir su jumis. Pirmoji - įmonės  „Varėnos pienelis” istorija.

„Viršijo įmonės lūkesčius!“, – taip verslo misiją Sicilijoje, Italijoje, apibūdina įmonės „Varėnos pienelis“ vadovė Jolanta Kuzminienė.

Vilniaus PPAR iniciatyva kartu su „Enterprise Europe Network“ partneriais „Sicidustria“ Sicilijoje suorganizuotoje verslo misijoje dalyvavusi bendrovė „Varėnos pienelis“ turėjo galimybę apsilankyti verslo forume bei individualiuose verslo vizituose, kurie atnešė fantastiškai gerų rezultatų.

„Mums buvo suorganizuoti naudingi verslo susitikimai, svarbūs visam gamybos procesui – nuo susitikimų su naujų ingredientų gamintojais, susidomėjusiais Sicilijos distributoriais iki susitikimų su pakuotės gamintojais. Iki tol produktų ingredientus užsakinėjome per Lietuvos tarpininkus, o dabar galėsime importuoti tiesiogiai“, – misijos nauda dalinosi J. Kuzminienė.

Maža to – šios kelionės metu užmegzti kontaktai Vilniaus PPAR narei „Varėnos pienelis“ atvėrė kelius ir į Italijos rinką. Su dviem Italijos įmonėmis gamykla jau pradėjo bendradarbiavimą: bendrovei „UN ATTIMO IN FORMA SRL“ jau ruošiama produkcija pagal jų atrinktus skonius: mango ir citrina, o su kitomis Italijos įmonėmis šiuo metu derinamas asortimentas bei tikimasi pradėti eksportą netrukus.

Daugiau apie „Varėnos pienelį“ skaitykite čia: www.varenospienelis.lt.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis