fbpx

Prisijungti

Naujienos

Verslo misija Singapūre

Įspūdinga, turininga ir be galo perspektyvi – taip galime apibūdinti mūsų verslo misiją Singapūro Respublikoje, kurioje dalyvavo devynios Lietuvos įmonės iš dizaino, tekstilės, logistikos, audiovizualinių menų sektorių.
M. K. Čiurlionio paroda Singapūre? Tai pasidarė visai realu po to, kai trys audiovizualinių menų atstovės – UAB OKTA, VšĮ „Natrix Natrix“, MB „Pramogų sostinė“ – kartu su Lietuvos Respublikos ambasadoriumi Singapūre Dariumi Gaidžiu susitiko su visame pasaulyje garsaus „Art Science“ muziejaus, inovatyviai jungiančio meną su mokslo ir technologijų pasiekimais, kuratoriais.
„Susitikimo metu pristatėme savo kūrinį – virtualios realybės filmą „Angelų takais“ M. K. Čiurlionio kūrybos tema, aptarėme jo parodos galimybes. Dialogas tęsiasi ir po mūsų sugrįžimo, tad mūsų kūrinio rodymo perspektyva atrodo labai reali," – sako UAB Okta direktorius Vitalijus Žukas. Jam antrina Kristina Buožytė, VšĮ Natrix Natrix savininkė ir VR kūrinio „Angelų takais“ režisierė: „Tikimės, kad šis kūrinys taps vienas iš Lietuvą užsienyje reprezentuojančių kūrinių“. Ambasadorius Darius Gaidys taip pat viliasi, kad šį meno kūrinį galės pamatyti iki 3 milijonų singapūriečių ir miesto svečių, kasmet apsilankančių „Marina Bay Sands“ komplekse.
Visos verslo misijoje dalyvavusios įmonės turėjo galimybę užmegzti ryšius su Singapūro verslo atstovais ir Singapūro verslo federacija („Singapore Business Federation“). Jas taip pat labai šiltai priėmė Singapūro lietuvių bendruomenė ir Lietuvos Respublikos ambasada Singapūre.
„Susitikimų metu daug sužinojome apie mokestinę aplinką, reikalingų kontaktų radimo būdus ir gerąsias verslo praktikas. Jau pradedame kurti naujas bendradarbiavimo galimybes“, – įspūdžiais dalinasi Darius Liutkevičius, UAB „Audėjas“ direktorius.
„Daug sužinojome apie singapūriečių kultūrą, ekonomiką, Susitikimo su lietuvių bendruomene metu aptarėme, ar yra ir kokios verslo galimybės norint patekti į Singapūro rinką tekstilės gaminiams. Be to, lietuviai, gyvenantys Singapūre, atvirai dalinosi savo istorijomis. Taip pat atlikome knygnešių darbą – naujai besikuriančiai lietuvių mokyklėlei atskaidrinome knygeles iš Lietuvos“, – šypsosi prekės ženklo „Keep IT“ savininkė Daiva Lumpickė.
Dėkojame Lietuvos Respublikos ambasadai Singapūre, ambasadoriui Dariui Gaidžiui, atašė Pauliui Puskunigiui, vyriausiajai specialistei Jūratei Muliuolienei, taip pat ačiū Singapūro lietuvių bendruomenės pirmininkei Margaritai Repšienei, Lietuvos įmonių verslo delegacijai: ,,Audėjas“, „Mes baltai“, „OKTA“, ,,Natrix Natrix“, ,,Pramogų sostinė“, ,,Keep it boutique“, „I-Logistics“, „Gyvos idėjos“, „Pure&linen”ir kitiems dalyviams.
Verslo misija yra projekto „Eksporto plėtra“ (Nr. 03.2.1-LVPA-K-801-06-0007) dalis ir yra dalinai finansuojama ES Regioninės plėtros fondo lėšomis.
  

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis