fbpx

Prisijungti

Naujienos

Verslo misija Jungtinėse Amerikos Valstijose

Kartu su mūsų narių – Lietuvos verslo įmonių delegacija vykome į verslo misiją Jungtinėse Amerikos Valstijose (toliau JAV). Misijos tikslas - aplankyti parodą ,,Shoppe object“, ,,NY NOW“, sudalyvauti Lietuvos Respublikos generalinio konsulato Niujorke organizuojamame renginyje ,,Meet Lithuanian Companies Visiting NYC and Hear How to Recruit in the U. S.“, dalybauti B2B susitikimuose.
Aštuonios Lietuvos įmonės iš dizaino, NT, interjero dizaino, IT, e-komercijos, logistikos sričių dalyvavo susitikimuose Lietuvos Respublikos generaliniame konsulate Niujorke, kur buvo pristatyta JAV ekonominė situacija, prekybos, įdarbinimo, verslo galimybės, bei kultūros ypatumai. Lankėsi ,,Shoppe object“ ir ,,NY NOW“ parodose, taip pat individualiuose B2B susitikimuose.
„Globalizacijos amžiuje verslo horizontų paieška dažnai reikalauja išsiveržti už pažįstamų sienų. UAB „Sveikuva“ atveju šis kelias nukreipė į Niujorką. Dalyvavimas verslo misijoje suteikė galimybę dalyvauti dvejose žinomose prekybos parodose: Shoppe Object ir NYNOW 2023, Lietuvos Respublikos konsulato Niujorke organizuotame susitikime su vietos verslo bendruomene. Vienas iš UAB „Sveikuvos“ dalyvavimo verslo misijoje tikslų buvo paslaugų pristatymas ir bendradarbiavimo galimybių pieška su įmonėmis dirbančiomis kosmetikos, žmogaus ir veterinarinės maisto pramonėse Niujorko valstijoje. Misijos metu buvo susitikta su eile JAV įmonių ir pradėti pirmieji žingsniai link sėkmingų partnerysčių, taip pat, su keliomis įmonėmis pradėtos derinti bendradarbiavimo sutartys. UAB „Sveikuva“ paliko Niujorką ne tik su naujais kontaktais, bet ir su atnaujinusiu požiūriu į tolimesnius verslo tikslus ir verslo plėtros galimybes.“ ,- sako UAB „Sveikuva“ direktorius Stanislovas Kasparavičius.
,,Mūsų įmonės verslo misija į JAV buvo nepakartojamas įvykis, kuris praturtino mus naujomis perspektyvomis, vertingomis įžvalgomis ir reikšmingais ryšiais.“ - Mark Vaira, Kikk Agency vadovas.
Dėkojame Lietuvos Generalinis Konsulatas Niujorke/Consulate Gen. of Lithuania in NY, Komercijos atašė Andriui Nevierai, Baltic American Chamber of Commerce (BACC) ir Glimstedt asocijuotajai partneriai, advokatei Ingai Klimašauskienei, YER ekspertams Gustaf Uttersten (Director of the Nordic desk at YER-USA) ir Laura Stevens (Business Director HR Solutions at YER USA), taip pat ačiū Lietuvos įmonių verslo delegacijai „Kikk agency“, „OVO Daiktai“, ,,REN Ventures“, Lithome, Autex, MB " IT vitaminas" UAB "Sveikuva“, "Smartclass".
Verslo misija yra projekto „Eksporto plėtra“ (Nr. 03.2.1-LVPA-K-801-06-0007) dalis ir yra dalinai finansuojama ES Regioninės plėtros fondo lėšomis.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis