fbpx

Prisijungti

Naujienos

Verslo misija į Izraelį

Lapkričio 20 - 26 dienomis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su aštuoniomis maisto, chemijos, kosmetikos ir inžinerijos įmonėmis dalyvavo verslo misijoje Izraelyje.

Verslo misijos tikslas – geriau suprasti Izraelio verslo specifiką, aplankyti parodą „IsraFood“, užmegzti naujus verslo kontaktus Izraelyje sėkmingam bendradarbiavimui.

Verslo misijos metu įmonėms buvo suorganizuotas renginys Lietuvos Ambasadoje Tel Avive, kurio metu Izraelio konsultantai pristatė Izraelio rinkos specifiką, Izraelio verslo kultūrą bei vartotojų poreikius.  Po seminaro vyko verslo kontaktų susitikimas su Izraelio verslininkais, kurie domisi įmonių produkcija.  Renginį organizavo komercijos atašė Izraelyje Arūnas Karlonas kartu su Lietuvos ambasada Izraelyje. Renginį atidariusi Lietuvos Ambasadorė Izraelyje Lina Antanavičienė pasidžiaugė, kad šiais metais tai jau ne pirma verslo delegacija  iš Lietuvos ir palinkėjo dalyviams gero bendradarbiavimo.

Verslo misijos dalyviai apsilankė tuo pat metu , lapkričio 22 - 24 dienomis, vykstančioje pagrindinėje maisto pramonės parodoje „IsraFood“, kur turėjo puikią galimybę susipažinti su šalies maisto pramonės gamintojais ir užmegzti naujų verslo kontaktų.

Lapkričio 24 dieną verslo misijos dalyviai buvo pakviesti dalyvauti Lietuvos dienose netoli Tel Avivo esančiame mieste Rishon Letsiyon, kuris yra mūsų Kauno miestas - dvynys. Tai išties sėkminga ir įdomi iniciatyva, skirta suartinti abiejų šalių žmones ir kultūras. Renginio metu vyko ir režisierės G. Žickytės filmo „Šuolis“ peržiūra, fotografo  M. Jovaišos foto parodos „Neregėta Lietuva“ atidarymas – visa tai buvo skirta Lietuvos ir Izraelio diplomatinių santykių užmezgimo 30 - mečiui pažymėti.

Verslo misijos dalyviai taip pat dalyvavo verslo susitikimuose, kuriuos organizavo Hebrono ir Betliejaus prekybos rūmai.

Verslo misijoje dalyvavo Rūmų nariai: UAB „Comfort Heat“, UAB „Greenlab Solutions“ UAB „EKKO LT“,  UAB „Kvalitetas“, UAB „ODA LT“, UAB „Varėnos pienelis“,  UAB „Wezoop“  bei įmonė UAB „Choco Group“.

Dalyvavimas verslo misijoje buvo dalinai finansuojamas iš projekto „Jungtinis eksportas“ pagal struktūrinių fondų kvietimą „Naujos Galimybės LT“.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis