fbpx

Prisijungti

Naujienos

Verslo misija į Graikiją

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Užsienio reikalų ministerija, LR ambasada Graikijoje, Versli Lietuva, bei partneriais Graikijoje - Atėnų prekybos ir pramonės rūmais, Enterprise Greece ir Hellenic Federation of Enterprises organizuoja Lietuvos verslo misiją į Graikiją.

Informuojame, kad dėl COVID-19 situacijos 2020 m. rugsėjo 23-24 d. numatyta Lietuvos verslo misiją į Graikiją yra perkeliama į virtualią erdvę.

Renginio datą ir programą tiksliname ir pateiksime netrukus. Pirmoji renginio dalis bus atvira visiems besidomintiems Graikijos rinka.

Lietuvos įmonių registracija į b2b susitikimus yra baigta.

Dalyvavimas šioje verslo misijoje yra  puiki galimybė Lietuvos įmonėms ir jų atstovams susipažinti su Graikijos rinka ir užmegzti naudingus verslo kontaktus.

Verslo misijos metu numatomi b2b susitikimai su Graikijos įmonėmis, Graikijos verslo organizacijomis. numatomas Graikijos rinkos pristatymo renginys kartu su Lietuvos ambasada Graikijoje, vizitai į įmones.

Potencialūs sektoriai/produkcija:

Fintech sektoriaus įmonės

Farmacijos, biotechnologijų ir kosmetikos sektorius;

Atsinaujinančios energijos sektorius;

Statybos ir inžinerinės pramonės sektorius;

IT ir IT paslaugos;

Maisto ir gėrimų pramonės įmonės.

Iki liepos 17 d. kviečiame verslo atstovus, turinčius verslo interesų Graikijoje ir norinčius dalyvauti verslo misijoje, kreiptis el. paštu: a.masandukaite@cci.lt į Audronę Masandukaite arba skambinti telefonu 8-61282378.

Detali programa bus patikslinta  liepos-rugpjūčio mėn. suformavus verslo misijos dalyvių grupę.

Įmonės dengia kelionės ir apgyvendinimo išlaidas (kelionę ir apgyvendinimą organizuoja Vilniaus PPAR).

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.