fbpx

Prisijungti

Naujienos

Verslo misija Čikagoje

Įspūdžių, pažinčių, dalinimosi, pokalbių, iškilių asmenybių, susitikimų, naujų žinių kupina verslo misija. Taip galima būtų apibūdinti pastarąją Vilniaus PPAR, kartu su partneriais - Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmais organizuotą jungtinę verslo misiją į Čikagą, JAV.
Pagrindinis šios verslo misijos tikslas - dalyvauti Šiaurės Amerikos lietuvių verslo forume. Tai didžiausias Lietuvos verslo renginys užsienyje. Forume, kuriuo siekiama skatinti prekybinius ir investicinius ryšius tarp Lietuvos ir JAV bei Kanados, dalyvavo:
➡️Apie 400 dalyvių, atstovaujančių verslo įmones iš Lietuvos, JAV, Kanados ir Meksikos;
➡️daugiau nei 100 įmonių iš Lietuvos jau veikiančių JAV, eksportuojančių į JAV ar planuojančių eksportą ar verslo plėtrą JAV;
➡️ 10 Vilniaus PPAR įmonių iš IT sprendimų, biotechnologijų, chemijos pramonės, maisto ir pakavimo, transporto ir logistikos bei lino tekstilės verslo sektorių (UAB Inta, Inovatyvios diagnostikos centras UAB, Real Gold LT UAB, Smart Health DIH VšĮ, GreenLAB Solutions UAB, ARM Technology UAB, Armo UAB, Miniskipas UAB, Amber Paper UAB, ZIM Way UAB).
Verslo misijos metu vyko ir susitikimai pagal įmonių poreikius, vizitai į įmones ir techninis seminaras apie įėjimą į JAV rinką.
„Visa diena Šiaurės Amerikos lietuvių verslo forume buvo kupina naujų idėjų ir ryšių, buvo nuostabu! Ypatingai ačiū Linui Klimavičiui ir jo „Point One International“ komandai už JAV ir Lietuvos bendradarbiavimo galimybių pristatymą“, - įspūdžiais dalinasi Ieva Zumienė, ZIM Way vadovė.
„Džiaugiuosi galėjusi dalyvauti Šiaurės Amerikos lietuvių verslo forume, kurio metu buvo suteikta puiki proga naujų kontaktų užmezgimui ir tinklų kūrimui, žinių praplėtimui bei partnerysčių ir investavimo galimybių apžvalgai,“ – sako Nomeda Šimbelytė, Smart Health DIH projektų direktorė.
Verslo misija kai kurioms įmonėms jau duoda ir apčiuopiamų rezultatų. Aidas Ditkus, „Amber Paper“ vadovas pasakoja: „Verslo misijos į Čikagą metu užmezgėme daug naujų pažinčių ir naudingų verslo kontaktų. Jau pradedame derybas su keliomis įmonėmis dėl HORECA produktų, planuojame sumuštinių tinklui reikalingų maišelių tiekimą, ieškome patalpų ofisui ir tariamės dėl logistikos paslaugų.“
Kviečiame susipažinti, o jei jau veikiate Šiaurės Amerikos rinkoje, ir registruotis Šiaurės Amerikos Lietuvos verslininkų, profesionalų ir organizacijų verslo kataloge https://litbizhub.com
Misija nebūtų pavykusi be didelio LR garbės konsulato Čikagoje, LR komercijos atašė JAV, visos #TeamLithuania indėlio ir pagalbos, esame dėkingi jiems už tai!
Dėkojame ir visoms įmonėms, vykusioms į šią misiją.
Verslo misija buvo organizuota pagal programą "Naujos galimybės LT", Vilniaus PPAR vykdomą projektą „Eksporto plėtra“ kartu įtraukiant ir „Enterprise Europe Network“ partnerius JAV – „European American Chamber of Commerce in Texas“.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis