fbpx

Prisijungti

Naujienos

Verslo misija Airijoje

Kartu su 6 mūsų narėmis – įmonėmis iš Lietuvos statybų sektoriaus įgyvendinome Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo misiją Airijoje!
„Šios verslo misijos tikslas buvo geriau suprasti Airijos verslo specifiką, užmegzti naujus kontaktus ir aplankyti pagrindinius statybos sektoriaus renginius, kurie vyko misijos metu – „National Construction Summit“, „Housebuilding Summit“, – sako Lietuvos verslo delegaciją lydėjusi mūsų Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Audronė Masandukaitė.
Delegacijos dalyviams itin naudingas buvo ir susitikimas Lietuvos ambasadoje Airijoje. Ambasadorius Marijus Gudynas dalijosi naujausia informacija apie statybos sektoriaus situaciją Airijoje, pristatė aktualius teisės aktų pokyčius nekilnojamojo verslo rinkoje. Savo įmonės sėkmės istoriją pristatė Airijoje veikiančios „Baltic Interiors“ steigėjas Gintas Kergė. Šiuo metu įmonėje dirba apie 100 darbuotojų ir užsakymų tikrai pakanka.
Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie prisidėjo, kad ši misija būtų sėkminga – Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje / Embassy of Lithuania in Ireland, Dublino prekybos ir pramonės rūmams (mūsų „Enterprise Europe“ partneriams Airijoje), Lietuvos įmonių verslo delegacijai: Comfort Heat, UAB „Conatus“, UAB „HS Baltic“, UAB "Kriautė", UAB „Sauresta“, UAB „Verslo konsultavimo studija“.
Dalyvavimas verslo misijoje buvo dalinai finansuojamas iš projekto „Eksporto plėtra“ pagal struktūrinių fondų kvietimą „Naujos Galimybės LT“.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis