fbpx

Prisijungti

Naujienos

Verslo kontaktus užmegzti galima ir Geležinkelių muziejuje

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su savo nariais AB „Lietuvos geležinkeliai“ surengė kontaktų sesiją neįprastoje erdvėje – Geležinkelių muziejuje.

 „Tai yra vieni populiariausių Rūmų renginių, sutraukiantys įvairių sričių verslo atstovus, – sveikindamas dalyvius sakė Vilniaus Rūmų generalinis direktorius dr. Almantas Danilevičius. –  Kontaktų sesijos yra gera galimybė pristatyti savo verslą, puiki proga nariams geriau pažinti vieniems kitus, praplėsti pažinčių ratą už Rūmų ribų, rasti potencialių klientų ar partnerių. Juk išties niekada nežinai, kada ir kur paprastas kontaktas gali virsti naudingu kontraktu“.

Į jau tradicinį ketvirtąjį Vilniaus Rūmų renginį atvyko daugiau kaip pusšimtis Rūmų narių ir kitų Lietuvos įmonių atstovų iš įvairių verslo sričių: teisininkų, bankininkų, draudimo ir finansinių paslaugų teikėjų, viešbučių vadovų, transporto ir logistikos kompanijų, reklamos, marketingo, komunikacijos, žiniasklaidos stebėsenos ir analizės profesionalų, verslo vystymo ir projektų konsultantų, formalaus ir neformalaus švietimo bei edukacijos, vertimų ir IT srities, viešųjų erdvių eksterjero įrengimo specialistų, menininkų, kelionių organizatorių, lietuviškų verslo dovanų ekspertų, darbo saugos žinovų ir kt.

Šioje kontaktų sesijoje kiekvienas dalyvis per vieną minutę glaustai pristatė savo verslą, siūlomas paslaugas ir papasakojo, ko ieško ar tikisi šiame renginyje. Taigi per valandą daugiau kaip 50 verslininkų turėjo galimybę susipažinti vieni su kitais ir užmegzti tiek pat naujų verslo pažinčių, kurias vėliau pratęsė neformaliai bendraudami.

Be to, šiame renginyje Vilniaus rūmus kaip patyrusius ir stiprius partnerius eksporto plėtrai pristatė Rūmų Tarptautinių ryšių skyriaus vedėja Audronė Masandukaitė, papasakojusi apie tarptautinės plėtros paslaugas, planuojamas verslo misijas ir parodas užsienyje bei Enterprise Europe Network verslo kontaktų renginius.

Kad Rūmai tikrai yra stiprūs eksporto plėtros partneriai, įrodė UAB „Geld Baltic“ pavyzdys. Jos vadovė Laura Kaziukonienė kontaktų sesijos dalyviams atskleidė, kaip narystė Rūmuose ir kontaktai padėjo skinti laurus pasaulinėse parodose bei atverti naujas rinkas jos sukurtam prekės ženklui „Super Garden“, bei pasidalino praktiniais patarimais.

Taip pat kontaktų sesijos metu dalyviai pažiūrėjo Geležinkelių muziejų, kuris netrukus bus uždarytas rekonstrukcijai, ir susipažino su projektu „Vilnius Connect“. Jį pristatė AB „Lietuvos geležinkeliai“ Turto valdymo paslaugų centro direktorė Daiva Pivoriūnienė bei Strategijos ir veiklos vystymo skyriaus vadovė Julija Abromavičienė. Tai – naujoji Vilniaus ašis, įrėminanti 21 ha teritoriją tarp Geležinkelio ir Pelesos gatvių. Ilgainiui ji turėtų neatpažįstamai pasikeisti ir tapti naujaisiais miesto vartais su poilsio ir pramogų miesteliu, žaliosiomis zonomis bei erdvėmis verslui.

 

Prieš metus pradėtos rengti kontaktų sesijos tapo ypač populiarios ne tik tarp Rūmų narių, bet ir kitų Lietuvos verslo įmonių atstovų. Keturiuose verslo kontaktų renginiuose jau dalyvavo daugiau kaip 200 verslininkų. Kita Rūmų verslo kontaktų sesija numatoma antroje pavasario pusėje.

Kontaktų sesijos Geležinkelių muziejuje vaizdo įrašą galite pažiūrėti čia.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis