fbpx

Prisijungti

Naujienos

Verslo klubas lankėsi įmonėje Teltonika

Vilniaus PPAR Verslo vadovų klubo nariai – apie 20 įvairių įmonių vadovų lankėsi vienoje moderniausių lietuviškų įmonių – Teltonika Molėtų technologijų centre.
„Džiaugiuosi, kad rūmų Verslo vadovų klubo nariai turėjo galimybę pasisemti idėjų, įkvėpimo, gerųjų pavyzdžių ir lyderystės iš tokios šiuolaikiškos, socialiai atsakingos įmonės kaip „Teltonika“, investuojančios į regionų plėtrą“, – susitikimo metu sakė Almantas Danilevičius, Vilniaus PPAR generalinis direktorius.
„Teltonikos“ Molėtų technologijų centro vadovo Pauliaus Rutkausko lydimi vizito dalyviai stebėjo sudėtingą gamybos ciklą, kuriant išskirtinius, saugius bei patikimus daiktų interneto prietaisus tarptautinei rinkai, išgirdo daug įdomių faktų apie įmonę.
Per 9,5 mėnesio suprojektuotame ir pastatytame centre šiuo metu čia dirba apie 150 darbuotojų. Vietą įmonei, kaip socialinį projektą savo kraštiečiams, parinko „Teltonikos“ įmonių grupės įkūrėjas Arvydas Paukštys. Jo pakviestos dirbti šiame centre iš užsienio grįžo 9 molėtiškių šeimos, daug darbuotojų šeimų atsikėlė čia gyventi ir dirbti iš apylinkių, nes vystymo planuose numatyti nauji gaminiai ir atitinkama plėtra. Neseniai vykusiuose „Investors' Forum“ apdovanojimuose „Teltonikos“ įmonių grupė pelnė metų investuotojo titulą už dideles investicijas ir aukštos pridėtinės vertės kūrimą Molėtų regione. 🎉Sveikiname ir didžiuojamės, kad dvi šios įmonių grupės įmonės – „Teltonika Telematics“ ir „Teltonika Telemedic“ yra Vilniaus PPAR narės!
Dalinamės išvykos akimirkomis ir dėkojame „Teltonikai“ už šiltą priėmimą!
Verslo vadovų klubas – 2021 m. Vilniaus PPAR įsteigtas klubas, jungiantis per 40 aukščiausio lygio vadovų ir įmonių savininkų. Pagrindiniai klubo tikslai: skatinti tiek verslo, tiek ir asmeninių ryšių vystymąsi, stiprinti verslo bendruomenės etiką ir kultūrą, kelti klubo narių kompetenciją, stiprinti bendruomeniškumą ir kt. Sveikiname prie klubo neseniai prisijungusią naują narę – Olgą Petrovską, MB „Buhalterija internetu“ direktorę.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis