fbpx

Prisijungti

Naujienos

Verslo forume Dniepre – stiprėjantys Lietuvos ir Ukrainos ryšiai

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad gegužės 28 dieną Ukrainoje vyko verslo forumas „Lietuva - Ukraina: Europos Sąjungos patirtis Dniepro labui“, kurio tikslas - plėtoti ryšius tarp Lietuvos ir Ukrainos verslininkų, skatinti abipusiai naudingą bendradarbiavimą, taip pat sukurti ilgalaikę verslo partnerystę.

Verslo misiją į Dnieprą organizavo Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai bendradarbiaudami su Tarptautiniu Energetikos klasteriu, Lietuvos Respublikos ambasada Ukrainoje ir Lietuvos Respublikos Garbės konsulatu Dniepro regione.

Forume „Lietuva - Ukraina: Europos Sąjungos patirtis Dniepro labui“ dalyvavo Lietuvos Respublikos Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jekaterina Rojaka, Lietuvos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Ukrainoje Marius Janukonis, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius, Lietuvos Respublikos garbės konsulas Dniepro mieste Vitaliy Pivnyak. Lietuvos verslo bendruomenę atstovavo kompanijos Traidenis,  UAB Zorvidas, UAB Innovative Pharma Baltics,  UAB Modus Energy Solutions, UAB Green Genius,  UAB Lokmis, UAB Sala Energy, UAB Efektyvūs procesai (Lean.lt), UAB Civitta, taip pat kitos įmonės bei Lietuvos energetikos institutas.

 

Forumo metu Rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius įteikė padėką LR garbės konsului Dniepropetrovsko regione Vitalijui Pivniakui, vyko tiksliniai susitikimai su Dniepro regiono administracijos vadovais, Dniepro mokslo įstaigomis, verslo asociacijomis bei verslo įmonėmis.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai pasirašė atnaujintą sutartį su Dniepropetrovsko prekybos ir pramonės rūmais, kurių vizitas Lietuvoje numatytas jau šį rudenį. 

Delegacija lankėsi Dniepropetrovsko regiono administracijoje, LR garbės konsulate, Dniepropetrovsko valstybiniame vidaus reikalų universiteto Lietuvos teisės centre, dalyvavo studentų baigiamųjų darbų pristatyme ir apdovanojimuose. Viceministrė J. Rojaka Universitete skaitė paskaitą „Lietuvos ekonomikos transformacija iš Rytų į Vakarus. Galimybės Ukrainai“.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai nuoširdžiai dėkoja misijos partneriams, Lietuvos Respublikos ambasadai Ukrainoje, Lietuvos Respublikos Garbės konsulatui Dniepro regione ir LR Ekonomikos ir inovacijų ministerijai.   

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis