fbpx

Prisijungti

Naujienos

Verslo centre „Green Hall“ įvyko VVMT narių vasaros pusryčiai

Prie Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų veikiantis Verslo moterų tinklas surengė šeštąjį serijos „Veiklios moters DNR“ interviu, kurio metu vyko diskusija „Kaip aplinka įtakoja mūsų savijautą“. Moterys kalbėjosi apie aplinkos įtaką ir jos pridėtinę vertę žmogui ir verslui.

„Veiklios moters DNR“ interviu idėja kilo karantino metu. Nesant galimybių susitikti gyvai, Rasa Baltė Balčiūnienė pasiūlė įrašytų pokalbių su VVMT narėmis iniaciatyvą. Projektas buvo labai sėkmingas online formatu, o dabar pabandėme jį integruoti ir į „gyvą“ susitikimą atitinkamai pasirinkdamos tiek pusryčių temą, tiek ir vietą“, - kalbėjo Vilniaus verslo moterų tinklo prezidentė Jurga Rimkė.

Renginio metu VVMT narės klausėsi interviu su architekte Ingrida Zmejauskienė, kuri taip pat yra Verslo moterų tinklo narė ir UAB „Subtili erdvė“ vadovė.

„Šiandien mus iš visų pusių supa triukšmas: eismas, telefonai, žinutės, internetas, socialiniai tinklai, pokalbiai. Ne kiekvienas žmogus gali su tuo susidoroti ir ne kiekvienas gali susikurti aplinką, kurioje jaustųsi gerai, būtų produktyvus, pailsėtų“, - kalbėjo I. Zmejauskienė.

Mokslinių tyrimų įrodyta, kad kasdienis ryšys su gamta yra būtinas normaliam žmogaus fiziniam ir psichologiniam vystymuisi, tačiau tokį ryšį sunku įsivaizduoti šiuolaikiniuose betono, plieno ir stiklo biuruose.

„Architektai pasitelkė biofilinį projektavimą, kuris gali šią problemą išspręsti. Žodis „biofilija“ reiškia meilę gamtai ir kai erdvėse yra taikomas toks projektavimas, žmonių produktyvumas padidėja 63, o kūrybiškumas – beveik 140-čia procentų“, - pasakojo I.Zmejauskienė.

Renginio metu Verslo moterų tinklo narės turėjo progą susipažinti su verslo centro „Green Hall“ šiuolaikiška architektūra ir estetišku interjeru.

„Tokie interviu leidžia geriau pažinti vienoms kitas, sužinoti, kaip gimė ir augo mūsų verslai, išgirsti įdomių dalykų iš įvairių sričių. Be to, jie turi išliekamąją vertę, nes įrašai yra prieinami viešai. Projektas bus tęsiamas. Ačiū Rasai Baltei Balčiūnienei, kuri skiria laiką ir resursus, o mūsų narėms, kad noriai įsitraukia ir palaiko“, - džiaugėsi Vilniaus verslo moterų tinklo prezidentė Jurga Rimkė.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis