fbpx

Prisijungti

Naujienos

Verslo aplinkos ir sąlygų gerinimo komisija kviečia teikti pasiūlymus

2020 m. kovo 04 d., Vilnius. Šių metų vasario 21 dieną Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko Verslo aplinkos ir sąlygų gerinimo komisijos posėdis, kuriame svarstyti šių metų planai, pagrindinės kryptys ir veiklos gairės.

Posėdyje dalyvavo Rūmų Tarybos nariai Vyda Mozūriūnienė, Gintaras Ciganas bei Rūmų narys Andrius Zabotka, kuris praėjusių metų pabaigoje Tarybos sprendimu buvo deleguotas į šią komisiją bei paskirtas jos pirmininku.

Komisija sutarė, kad didžiausias dėmesys bus skirtas strateginėms Rūmų kryptims (https://www.cci.lt/wp-content/uploads/2019/05/2019-05-08-R%C5%AAM%C5%B2-ATASKAITA.pdf). Nuolat informuos Rūmų narius apie svarstomus klausimus; inicijuos susitikimus, renginius tiek Komisijos, tiek Rūmų nariams; rengs susitikimus ir aptars veiklos planus su politiką formuojančiomis institucijomis. Be to, siekiant, kad Verslo aplinkos ir sąlygų gerinimo komisijos veikla būtų kuo efektyvesnė ir rezultatyvesnė, susitikime buvo nutarta teikti Tarybai pasiūlymus dėl Komisijos Darbo reglamento pakeitimo.

Komisijos pirmininko A. Zabotkos teigimu, „Šiuo metu pagrindinis komisijos uždavinys – akcseleruoti komisijos veiklą, informuoti ir įtraukti Rūmų bendruomenę, todėl labai svarbus kiekvienas Rūmų nario atsiliepimas, pasiūlymas, komentaras ir pagalba“.

Norinčius prisijungti prie komisijos ar turintys pasiūlymų gali kreiptis į Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo klientų vadovę Gintarę Danilevičę tel: +370 (687) 50025 arba el. paštu: gintare.danilevice@cci.lt

Šiuo metu rūmuose veikia penkios – Verslo aplinkos ir sąlygų gerinimo, Verslumo skatinimo,  Projektinės veiklos, Švietimo ir studijų, Tarptautinių ryšių –  darbo komisijos.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis