fbpx

Prisijungti

Naujienos

Verslai karantino ribojimus išnaudoja geriems darbams

Karantino ribojimai neapriboja noro daryti gerus darbus! Kaip tik, priešingai, kai kurie verslai dėl ribojimų ir sustojusios veiklos, laisvą laiką išnaudoja prasmingai.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų (VPPAR) nariai salotų bei žaliųjų kokteilių baras „Fresh Post“, įsikūręs Vilniuje ir Kaune, ženkliai sumažėjusias veiklos apimtis išnaudoja pagalbai tiems, kuriems šiuo metu labiausiai reikia, t.y. rūpinasi medicinos įstaigos darbuotojų pietumis.

 

Baras jau nuo gruodžio vidurio vykdo akciją „Pietūs medikams“ ir kiekvieną dieną veža 50 vnt. šviežių salotų pietums į karščiausias vietas medicinos įstaigose. Kiekvienas žmogus ar verslas gali prisidėti  prie šios akcijos, kad kuo daugiau medikų gautų sočius ir maistingus pietus.

Kasdien veždami salotas medikams, baro darbuotojai mielai papildys „siuntinį“ ir žmonių ar verslų dovanotomis salotomis (daugaiu informacijos - www.freshpost.lt).

Nuo akcijos pradžios pavyko medikams pristatyti jau daugiau nei 1000 salotų! Akcija „Pietūs medikams“ - tai mūsų visų pagalba ir parama tiems, kurie besirūpindami kitais kartais pamiršta pasirūpinti savimi!

Maloniai kviečiame prie akcijos prisidėti ir jus.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis