fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vebinaro apie Palestiną metu pasirašyta sutartis tarp Vilniaus ir Hebrono Rūmų

Birželio 22 dieną vyko Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų kartu Užsienio reikalų ministerija, LR biuru Palestinoje ir Hebrono prekybos ir pramonės rūmais organizuotas vebinaras „PALESTINA: VERSLO SPECIFIKA IR GALIMYBĖS LIETUVOS VERSLUI“.  Renginio metu   pristatytos verslo galimybės šioje rinkoje.

Renginio dalyvius pasveikino Užsienio reikalų ministerijos viceministras Egidijus Meilūnas, Palestinos užsienio reikalų ministerijos viceministrė Amal Jadou. Viceministras Meilūnas  pasidžiaugė, kad pirmąkart organizuojamas virtualus renginys tarp Lietuvos ir Palestinos padės stiprinti prekybinius ryšius tarp abejų šalių, nes prekybos apimtys šiai dienai kol kas yra labai nedidelės – apie 2,2 mln. EUR/metus.

Vilniaus PPAR viceprezidentė Laura Aldonė

Vilniaus PPAR viceprezidentė Laura Aldonė, sveikindama vebinaro dalyvius, pažymėjo, kad pasirašoma bendradarbiavimo sutartis tarp Vilniaus PPAR ir Hebrono prekybos ir pramonės rūmų sujungs verslo bendradarbiavimui Lietuvos ir Palestinos verslo bendruomenes.

Vebinaro metu, pasirašius Bendradarbiavimo sutartį tarp Vilniaus PPAR  ir Hebrono prekybos ir pramonės rūmų, p. Abdo Idrees, Hebrono Rūmų Tarybos pirmininkas, paragino Lietuvos verslininkus kreiptis į Hebrono Rūmus, ieškant patikimų verslo kontaktų ir pakvietė Vilniaus Rūmus su verslo misija apsilankyti Hebrone.

Renginio metu buvo pristatyta Palestinos verslo aplinka ir pateikta informacija apie Hebroną, Hebrono Rūmus, pasidalinta informacija apie naujai sukurtą Hebrono verslo įmonių duomenų bazę. Hebronas yra Palestinos ekonominis centras, kuriame sutelkta apie 50 proc. šalies verslo ir tenka 1/3 viso Palestinos eksporto.  Todėl Hebronas yra vienas svarbiausių Palestino miestų verslo plėtrai, pažymėjo p. Tareq Altamim, Hebrono Rūmų generalinis direktorius.

Lietuvos verslininkai, ieškantys verslo kontaktų Palestinoje, kviečiami naudotis Lietuvos ryšių su Palestina biuro, įsikūrusio Ramaloje, paslaugomis. Biurui vadovaujantis p. Bertas Venckaitis buvo pagrindinis šio vebinaro iniciatorius.

Vebinare dalyvaujančios Lietuvos įmonės pateikė nemažai klausimų svečiams iš Palestinos tiek dėl bendrų eksporto sąlygų, tiek ir dėl galimybių atskiriems produktams ir paslaugoms.

Palestinos rinkos pristatymus rasite čia.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis