fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vebinaras apie verslo galimybes Japonijoje

Verslo galimybės Japonijoje – tokią temą neseniai gvildenome Vilniaus PPAR suorganizuotame „Enterprise Europe Network“ vebinare, skirtame geriau pažinti šią rinką.
„Nors Japonija yra didžiausia Lietuvos eksporto partnerė Azijoje ir trečioji ekonomika pasaulyje, tačiau Lietuvos verslo galimybės šioje šalyje dar toli gražu nėra išsemtos. Tad jei domitės Japonijos rinka, kviečiame kreiptis į Vilniaus PPAR“, – pabrėžia Almantas Danilevičius, Vilniaus PPAR generalinis direktorius.
Lietuvos komercijos atašė Aleksandro Laurinavičiaus teigimu, Japonija dvigubai: nuo 50 mlrd. iki 100 mlrd. € didina išlaidas gynybai, tad didės ir susiję pirkimai užsienyje. Taip pat šalyje sparčiai didėja elektromobilių pardavimai – auga poreikis komponentų tiekimui.
Japonijos rinkos ekspertas Andrius Gelžauskas besižvalgantiems į šią Azijos rinką pataria nebijoti nišinių produktų ir keisčiausių idėjų.
Keletas skaičių apie Japoniją:
⚪️Japonijos BVP siekia apie 5 trilijonus €;
🔴Pagal inovacijas – Japonija užima 13 vietą pasaulyje
⚪️Japonija perka už apie 500 mlrd. € per metus, iš jų - apie 60 mlrd. € iš ES 🇪🇺, apie 88 mln. €– iš Lietuvos 🇱🇹 (lietuviškos kilmės prekės – lazeriai, biotechnologijos, maistas)
Vebinaras organizuotas bendradarbiaujant su Lietuvos Respublikos ambasada Japonijoje. Dėkojame komercijos atašė Japonijoje Aleksandrui Laurinavičiui, Japonijos rinkos ekspertui Andriui Geležauskui ir įmonės „Geld Baltic“ direktorei Laurai Kaziukonienei už informatyvius pranešimus ir pasidalinimą praktine patirtimi.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis