fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vasaros verslo šventėje – atkaklus golfo finalas, vėjingos užduotys ir Rūmų planai

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai aktyvųjį sezoną užbaigė nuostabia nuotaika „VASAROS VERSLO ŠVENTĖJE  2018“. Vilnius Grand Resort vakar vykęs golfo turnyras, komandinis užduočių ruožas ir neformalus bendravimas suvienijo didelį būrį Rūmų narių.

Rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius, sveikindamas Rūmų narius ir partnerius, dėkojo verslininkams už aktyvų bendradarbiavimą, pagalbą auginant verslo bendruomenę ir pasiūlymus, padedančius organizacijai tobulėti. A. Danilevičius atskleidė šiuo metu vykstant profesionalią Rūmų paslaugų ir jų procesų reviziją bei planus kurti paslaugų ir kompetencijų centrą.

Po neformalaus ir bičiuliško bendravimo, kurio metu aptarti ir verslo reikalai, Rūmų nariai, pasidalinę į tris komandas, sėmėsi golfo žaidimo paslapčių iš profesionalių trenerių. Verslininkai  ir verslininkės lavino įgūdžius tolimųjų smūgių aikštelėje bei taiklumą mušant kamuoliukus į duobutes. Tarpusavyje komandos mini turnyruose išsiaiškino po du geriausiuosius, kurie susikovė ypatingai atkakliame finale Vilniaus PPAR Prezidento taurei laimėti.

Tris duobutes 6 smūgiais įveikęs ir visą vakarą stabiliai profesionaliu žaidimu pasižymėjęs Rūmų viceprezidentas Šiaulių banko atstovas Viktoras Budraitis nepaliko vilčių kitiems finalininkams. Jam ant kulnų finale lipo 7 smūgiais duobutes įveikęs Rūmų tarybos narys Medicinos banko Vilniaus filialo direktorius Laisvūnas Bartkevičius. 8 smūgiais kamuoliukus į duobutes įmušęs Rūmų narės UAB Ježvitas vadovas Vytautas Matulis iškovojo trečią garbingą vietą.

„Didžiuojuosi būdamas Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenės nariu. Esu įsitikinęs, kad bet kuriai įmonei yra garbė priklausyti Rūmams“, - atsiimdamas Prezidento taurę sakė V. Budraitis.

Į prizų įteikimo ceremonijos vietą verslininkams teko traukti vėl pasidalinus į skirtingas komandas per kliūčių ruožą. Pučiant gūsingam vėjui Rūmų nariai brovėsi ežero pakrante link finišo, rinkdami užduočių atsakymus beveik valandą. Tačiau pastangas vainikavo gera nuotaika ir Rūmų bei rėmėjų įsteigti prizai.

Apsiniaukęs dangus ir gūsingas vėjas nesušaldė vasariškai šilto verslininkų bendravimo, netrukdė laisvam svarbių verslo reikalų aptarimui ir susitarimams.

„Smagi kompanija! Naujos pažintys! Senų pažįstamų sutikimas! Ačiū Rūmų vadovams, organizatoriams už puikią šventę! Ne tik žaidėm golfą, bet ir sudalyvavome itin aktyviose orientavimosi varžybose! Smagu, kad varžybose triumfavo  draugystė! <...> Nuostabi aplinka, skanus maistas, įspūdingi prizai! Tobula!“, - vasaros verslo šventę apibūdino savo „Facebook“ paskyroje įmonės DSP Plius vadovė Irma Spudienė.

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai nuoširdžiai dėkoja renginio rėmėjams, be kurių Verslo  vasaros  šventė nebūtų tokia linksma, pilna siurprizų ir skani. Ačiū Jums:

UAB "Lašų duona"

AB "Actas"

UAB "BY&N"

UAB "Geld Baltic"

UAB "Lino takas"

UAB "Nutvila"

Ūkininkė Alma Rančienė

Ūkininkė Diana Rušėnaitė

Ūkininkė Elvyra Vasiliauskienė

MB "Gyvenimo projektai"

UAB „Kupe Travel“

VšĮ "Audimo manufaktūra"

 

Daugiau nuotraukų rasite foto galerijoje. 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.