fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vadovų verslo klubas: investicijos ir investuotojai

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai š. m. kovo 28 dieną maloniai kviečia įmonių vadovus ir savininkus į Vadovų verslo  klubą, kuriame šį kartą kalbėsime apie investicijas ir investuotojus.

Šiame Verslo klube išklausysime ir diskutuosime su aukščiausio lygio vadovėmis, kurios, ko gero, geriausiai Lietuvoje žino ES investicijų potencialą bei iš arti pažįsta didžiausius užsienio investuotojus. Svarbia informacija verslui dalinsis:

LR Ekonomikos ir inovacijų viceministrė p. Jekaterina Rojaka

 

Investuotojų forumo vykdančioji direktorė p. Rūta Skyrienė.

 

Kalbėsime apie ES investicijų teikiamą naudą įmonėms, LR Ekonomikos ir inovacijų viceministrė p. J. Rojaka dalinsis informacija, kokius „vitaminus“ norinčioms augti įmonėms siūlo ir dar pasiūlys Ministerija.

Investuotojų forumo vykdančioji direktorė p. Rūta Skyrienė, asmeniškai pažįstanti didžiausius šalies investuotojus, pasidalins praktiniais patarimais, kaip bendrauti su potencialiais investuotojais, kokie jų lūkesčiai Lietuvoje, kuo Lietuvos įmonės gali būti patrauklios investuotojams, kokias klaidas darome bendraudami su užsienio partneriais.

Vadovų verslo klubo susitikimą moderuos aukščiausio lygio vadovė, Rūmų viceprezidentė, Vilniaus Universiteto Verslo mokyklos vadovė dr. Birutė Miškinienė.

 

Po oficialios klubo dalies – neformalus bendravimas, kontaktų užmezgimas, pažintys su naujais Rūmų nariais.

Renginio data: kovo 28 d.

Renginio pradžia: 15.00 val.

Renginio vieta: Rūmų narys – Viešbutis „Vilnia“ (Maironio g. 1, Vilnius. Jūsų patogumui rezervuotos automobilių stovėjimo vietos, tad nereikės kvaršinti galvos, kur Sostinės senamiestyje numesti automobilį. Pridedame automobilių stovėjimo aikštelės koordinates).

 

Simbolinis renginio mokestis – 20 €.

Jei atvyksite su įmonės, kuri nėra Rūmų narys, vadovu ar atstovu, mokėsite 30 € už abu ar abi. 

 

Papildomą informaciją mielai suteiks ir Jūsų registracija pasirūpins Rūmų Verslo klientų vadovė Gintarė Povilonė, tel. +370 (687) 50025, el. paštas gintare.povilone@cci.lt.

 

Maloniai laukiame Jūsų!

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.