fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vadovų klube degustuotas menas

2022 m. vasario 4 d., Vilnius. Vakar Vilniaus prekybos, pramonės  ir amatų rūmų Verslo vadovų klubas narius sukvietė į pirmąjį šiemet susitikimą.

Išskirtinėse „Domus Maria“ viešbučio erdvėse vykusiame Klubo renginyje nariai maloniai klausėsi p. Vilmos Jankienės („AP galerijos" meno kuratorė) vedamos – Meno degustacijos. Tai -  tai („AP galerijos" (Rūmų narės) patentuotas pramoginis pažintinis meno renginys, tinkantis ir meno žinovams, ir pradedantiems domėtis metu.

Klubo nariai šį kartą susipažino su specialiai Verslo vadovų klubo popietei atrinktu šiuolaikinio meno rinkiniu, sužinojo apie kolekcionavimo, investavimo būdus, klausė Kazimiero Jušinsko (saksofonas) muzikavimo.

Svečius sveikino Vadovų klubo Valdybos pirmininkė, Rūmų Tarybos narė p. Vilma Eidukynaitė bei Rūmų  Tarybos narė, Klubo valdybos narė dr. Vyda Mozūriūnienė.

Vakarienės metu Klubo nariai su Rūmų gen. direktoriumi dr. Almantu Danilevičiumi aptarė šalies ekonomines aktualijas, planuojamas Rūmų veiklas.

Vadovai susipažino su Klubo naujais nariais – p. Daiva ir p. Virginijumi Adutavičiais, kompanijos „Veritas Ana“ vadovais. p. Daiva taip pat yra Vilniaus verslo moterų tinklo Tarybos narė, o p. Virginijus – Rūmų Tarybos narys.

Kompanija „Veritas Ana“ gamina įvairias interjero detales, gaminius iš natūralaus akmens (marmuras, granitas, oniksas bei kita) ir dirbtinio (techninio) akmens. Įmonė turi vieną moderniausių akmens apdirbimo gamyklų Lietuvoje. Skaitmeninėmis akmens apdirbimo staklėmis ypač preciziškai ir tiksliai gamina ne tik iš plokščių, bet ir iš akmens masyvo. Kompanija gali pasiūlyti ir žymių ispanų natūralaus bei dirbtinio akmens gamintojų “Neolith” bei “Cosentino” produkciją, išsiskiriančia žymia, išskirtine “Neolith”, “Dekton” ir “Silestone” dirbtinio akmens produktų kolekcijomis, kitų žinomų gamintojų dirbinių.

Klubo nariams buvo malonu susipažinti su šį kartą svečio teisėmis dalyvavusia p. Dovile Aukštuolyte - 3law Miškinis ir partneriai, advokatų profesinės bendrijos partnere ir Rūmų narių bei vadovų itin gerų rekomendacijų sulaukiančia advokate.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis